HyperX DuoCast vs Fifine A6V

dodo61

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Selam arkadaşlar, 1500TL bandında temiz ses veren bir mikrofon aramaktayım. Sizce hangisini tercih etmeliyim sebepleriyle birlikte yazarsanız sevinirim.

Hocam karar verebildiniz mi? Bende 2'si arasında kaldım.
Yok karar veremedim hala. Ama alırsam büyük ihtimalle HyperX DuoCast tercihinde bulunacağım. Tabi 1500 fiyat bandında olursa eğer.

Hem Cardioid hemde Omnidirectonal olduğu için tabi birde RGB ışıklarını değiştirme ve kapatma muhabbeti olduğundan dolayı HyperX DuoCast seçiminde bulundum.

kf-5-hyperx-duocast-usb-microphone_180x.jpg

Yok karar veremedim hala. Ama alırsam büyük ihtimalle HyperX DuoCast tercihinde bulunacağım. Tabi 1500 fiyat bandında olursa eğer.

Hem Cardioid hemde Omnidirectonal olduğu için tabi birde RGB ışıklarını değiştirme ve kapatma muhabbeti olduğundan dolayı HyperX DuoCast seçiminde bulundum.

kf-5-hyperx-duocast-usb-microphone_180x.jpg
Hangisini aldın acaba? Aynı ikilemdeyim. Aldıysan düşüncelerini yazar mısın.

Daha almadım lakin tercihim HyperX tarafından olacak büyük ihtimalle. Hem 2 çeşit ses alma modundan hem de ışık yönünden (Fifine çok parlak gelir geceleri kapanmıyormuş ışığı).
Şimdi biraz araştırdım da aralarında 800 TL civarı bir fark var. Duocast Kardioid ve tümyonlü 2 modu bulunuyor. Fifine de ise sadece kardioid var. Eğer kalabalık bir ortamda bulunulmayacaksa kardioid daha iyi bir seçenek gibi. F/P olarak baktığımda Fifine bana daha mantıklı geliyor. Duocast almaya karar verdiysen geldikten sonra fikirlerini paylaşırsan sevinirim. Yaklaşık 1 hafta sonra, fikrim değişmezse Fifine olanı alırım. Artık bir karşılaştırırız keretaları. :)

Şimdi biraz araştırdım da aralarında 800 TL civarı bir fark var. Duocast Kardioid ve tümyonlü 2 modu bulunuyor. Fifine de ise sadece kardioid var. Eğer kalabalık bir ortamda bulunulmayacaksa kardioid daha iyi bir seçenek gibi. F/P olarak baktığımda Fifine bana daha mantıklı geliyor. Duocast almaya karar verdiysen geldikten sonra fikirlerini paylaşırsan sevinirim. Yaklaşık 1 hafta sonra, fikrim değişmezse Fifine olanı alırım. Artık bir karşılaştırırız keretaları. :)
Şuan parasal anlamda sıkıntılarım olduğu için yakın zamanda almayı planlamıyorum. Ama alırsam buraya mutlaka geri dönüş yaparım. Size de hayırlı olsun şimdiden..

Şimdi biraz araştırdım da aralarında 800 TL civarı bir fark var. DuoCast Kardioid ve tümyonlü 2 modu bulunuyor. Fifine de ise sadece kardioid var. Eğer kalabalık bir ortamda bulunulmayacaksa kardioid daha iyi bir seçenek gibi. F/P olarak baktığımda Fifine bana daha mantıklı geliyor. DuoCast almaya karar verdiysen geldikten sonra fikirlerini paylaşırsan sevinirim. Yaklaşık 1 hafta sonra, fikrim değişmezse Fifine olanı alırım. Artık bir karşılaştırırız keretaları. :)

Neden Fifine tercih ettiniz sebebi nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı