HyperX Fury S VS Glorious PC Gaming Race G-L

121228

Kilopat
Makaleler
10
Selam, yeni bir mouse pad almaya karar verdim fakat hangisini almam gerektiği konusunda hala düşünüyorum. Genelde oynadığım oyunların türleri FPS ve MOBA. Ayrıca mouse alanım dar olduğu için yüksek Sensivity'de oynuyorum. Siz bu iki mouse pad arasından hangisini önerirsiniz ve neden? Şimdiden bütün arkadaşlara teşekkürler.

HyperX: HyperX FURY S Speed Gaming MousePad L HX-MPFS-S-L: Amazon.com.tr

Glorious: Glorious PC Gaming Race G-L Large Pro Gaming Surface - Black: Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Speed ile attığınız arasında ne gibi farklar var acaba?
Sadece tasarım farkı. İki modelin de Medium, Large gibi boyut seçenekleri var. Eğer masa boyu isterseniz bu modele de bakabilirsiniz:

Sadece tasarım farkı. İki modelin de Medium, Large gibi boyut seçenekleri var. Eğer masa boyu isterseniz bu modele de bakabilirsiniz:

Peki bu fiyat bandında bu mouse pad'den daha iyi mouse pad var mı?

Peki bu fiyat bandında bu mouse pad'den daha iyi mouse pad var mı?
Sanmıyorum. HyperX mousepadler bana kalırsa en iyileri. SteelSeries, Logitech gibi markaların modelleri de var. Alacağınız ürünün dikişli olduğuna dikkat edin. Dikişli olmayan mousepad'ler çok çabuk yanlardan açılıyor. Dikiş, boyut ve tasarım mousepad seçerken dikkat edilmesi gereken genel kriterler. Şahsen çok para vermek istemediğim için XRades'i sipariş vereceğim bu akşam.

Eğer masanız kaygan değilse, kalın mousepadlere bakmanızı öneririm. Glorious Heavy XL Mousepad Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Fury s Speed deneme fırsatım olmadı, o yüzden o iki mouse pad arasında bir öneride bulunmayacağım ancak Fury s Speed beğenilen bir mouse pad değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir çok konu var bu şekilde.

Bu arada ülkemizde nedendir "mouse pad hızlı olursa daha iyidir" gibi bir algı var. Fakat kumaş mousepadlerin genel sorunu 6-7 aylık kullanımdan sonra düzenli olarak temizliyor olsanız dahi gözle görülür yavaşlama yaşaması. Sizi uzun vadede götürecek ve hız anlamında tatmin edecek bir mouse pad arıyorsanız HyperX Fury s Speed gibi kumaş, ince mousepadler yerine sert yüzeyli mousepadlere bakmalısınız. Fakat ülkemizde kaliteli bir sert yüzeyli mouse pad bulmak çok zor. Umarım anlatabilmişimdir.

Son düzenleme:
Selam, yeni bir mouse pad almaya karar verdim fakat hangisini almam gerektiği konusunda hala düşünüyorum. Genelde oynadığım oyunların türleri FPS ve MOBA. Ayrıca mouse alanım dar olduğu için yüksek Sensivity'de oynuyorum. Siz bu iki mouse pad arasından hangisini önerirsiniz ve neden? Şimdiden bütün arkadaşlara teşekkürler.

HyperX: HyperX FURY S Speed Gaming MousePad L HX-MPFS-S-L: Amazon.com.tr

Glorious: Glorious PC Gaming Race G-L Large Pro Gaming Surface - Black: Amazon.com.tr

Glorious XL mouse padini kullanıyorum gayet güzel Control ile Speed arası.

Bu arada Glorious'un boyutlandırmaları biraz değişik large = medium XL = large böyle :D

Glorious XL mouse padini kullanıyorum gayet güzel Control ile Speed arası.

Bu arada Glorious'un boyutlandırmaları biraz değişik large = medium XL = large böyle :D

Hocam ben HyperX Fury s alacaktım kötü dediler sonra HyperX Fury Pro alacaktım yüzey hissiyatı kötü dediler en son Glorious heavy XL almayı düşünüyorum siz memnun musunuz mouse pad'inizden.

Hocam ben HyperX Fury s alacaktım kötü dediler sonra HyperX Fury Pro alacaktım yüzey hissiyatı kötü dediler en son Glorious heavy XL almayı düşünüyorum siz memnun musunuz mouse pad'inizden.

Ben bayağı memnunum gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Alternatif olarak SteelSeries QCK önerirdim ama onlar medium boylarda ve pahalılar en iyisi siz bu mouse pad'i alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı