HyperX Haste Wireless vs DA V2 Pro

neqetria

Hectopat
Makaleler
2
İkisinden birini alacağım, hangisi daha iyi? Normalde palm ama oyun oynarken claw şeklinde tutuyorum elim 18cm. Valorant dia-yücelik arasında oynuyorum aradaki sensör farkını hisseder miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sensör farkını muhtemelen hissetmezsin. Haste Wireless'ta DPI ayarlaması hatalı olduğu söyleniyor. 800 DPI ayarladığınızda tam 800 olmuyor yani. Oyun oynarken Claw tutuyorsanız DA V2 Pro önermem. Ben de Claw tutuyorum, 19 cm elim var. Darmoshark M3 işkence gibi gelmişti Claw tutuşta.

Sensör farkını muhtemelen hissetmezsin. Haste Wireless'ta DPI ayarlaması hatalı olduğu söyleniyor. 800 DPI ayarladığınızda tam 800 olmuyor yani. Oyun oynarken Claw tutuyorsanız DA V2 Pro önermem. Ben de Claw tutuyorum, 19 cm elim var. Darmoshark M3 işkence gibi gelmişti Claw tutuşta.
Hocam şuan kafam çok karıştı. Oyun oynarken tam claw olarak tutmuyorum. Hem claw hem palm gibi o zaman elim nasıl rahat ederse öyle oynuyorum. Razer'ın sensörü çok iyi ama coating kötüymüş. HyperX de ise sensör Razer'a göre kötü ama ağırlığı daha az.

Hocam şuan kafam çok karıştı. Oyun oynarken tam claw olarak tutmuyorum. Hem claw hem palm gibi o zaman elim nasıl rahat ederse öyle oynuyorum. Razer'ın sensörü çok iyi ama coating kötüymüş. HyperX de ise sensör Razer'a göre kötü ama ağırlığı daha az.

Daha önce kullanırken rahat ettiğiniz modeller nedir?

Daha önce kullanırken rahat ettiğiniz modeller nedir?
Hocam çok mouse kullanmadım kullandıklarım da çok iyi değil. Şuan Rampage XJAMMER var rahat gibiyim. Ondan önce SMX R44 kullanıyordum o daha iyi elime oturmuştu. Rival 3 ise hiç rahat hissettirmedi çok bombeliydi.

Hangisini almalıyım hocam?

Son düzenleme:
DA V2 Pro alıyorum hocam, herhangi bir gecikme sorunu vs var mı?

Razer Viper Ultimate kullanmıştım. Teknik açıdan DA V2 Pro ile aynı. Herhangi bir gecikme yok. Kablolu ile kablosuz arasında hiçbir fark yok.

Ben 1-2 yıl önce rival110 kullanıyordum aşırı rahat geliyordu m3 ile shapeleri aynı gibi sadece m3 daha uzun sanırım. M3 4k modelini almayı düşünüyorum sizce kalite olarak vesaire iyi mi?

Geri
Yukarı