HyperX Haste Wireless vs Rival 3

okkymnc

Decapat
Daha fazla  
Selam iyi sosyaller herkese.

Mevcutta SteelSeries Rival 3 kullanıyorum kablolu aslında bir sıkıntısını görmedim ama hem kablosuz bir mouse istiyorum hem de sensörü ve dayanıklılık kalite açısından hastenin daha kaliteli olacağını sanıyorum üstelik fiyatı da 1000 liraya kadar düşmüşken kaçırmamak istiyorum ömürlük bir mouse almak adına. Daha uzunca yıllar mouse ihtiyacım olmayacaktır hastede. Rival 3'te mouse kenarında çok ufak bir kaplama kalkması oldu ara sıra biraz gıcırtı sesleri de gelmiyor değil ama fena değil güzel mouse. Hastenin fiyatı 1000 lira olarak iyi midir yoksa daha düşer mi bilmiyorum.

Haste wireless kullaniyorum. Oncelikle dpi degeri hatasi var urunde. Yani gercek 1600 dpi olmasi icin 1400 dpi’a, 800 dpi olmasi icin de 700 dpi’a ayarlamaniz lazim. Onun dışında en ufak sıkıntısı yok.

Özellikle lift-off distance’ı cok iyi. Fury Z de kullandim, ikisinde de PAW3335 sensor var ve Fury Z’nin LOD’u bir hayli yuksekti. 1-2 mm olarak ayarlanabiliyor olmasi mukemmel.

Gecikme, takilma gibi bir sorun da yasamadim. Oneririm.

Not: Bence sıkıntı değil fakat belirteyim; urunu biraz siktiginiz zaman ufaktan gıcırdıyor ama esneme vs yok.

Haste Wireless kullanıyorum. Oncelikle DPI degeri hatasi var urunde. Yani gercek 1600 DPI olmasi icin 1400 DPI'a, 800 DPI olmasi icin de 700 DPI'a ayarlamaniz lazim. Onun dışında en ufak sıkıntısı yok.

Özellikle lift-off Distance'ı cok iyi. Fury Z de kullandim, ikisinde de PAW3335 sensor var ve Fury Z'nin Lod'u bir hayli yuksekti. 1-2 mm olarak ayarlanabiliyor olmasi mukemmel.

Not: Bence sıkıntı değil fakat belirteyim; urunu biraz siktiginiz zaman ufaktan gıcırdıyor ama esneme vs yok.

Fiyat konusunda uygun mudur hocam sence 1000 TL.

Bende de razer viper mini mevcut wraith skatez satın aldım 1 hafta önce taktım şu anlık gayet iyi fakat uzun süredir mouse orta tuşu sert bastırmadıkça çalışmıyor. Haste wireless ekstra bi premium hissiyat verir mi bilemiyorum. Sizce geçmeye değer mi? Genelde fps oyunlarını çok oynuyorum.

Dostum ben de FPS oyuncusuyum CS oynuyorum ana geçiş sebebim de bu zaten hem bayağı hafif 51 gr hem de kablosuz ve sensörü de orta üst düzey bir sensör. Yani bir sıkıntı çıkmadıkça ömürlük kullanmak için alıyorum. Üstelik son dolar müdahalelerinden sonra doların artacağını da tahmin etmek çok zor olmasa gerek. Eğer orta üst düzey bir mouse yoksa elinde geçmek için iyi bir fırsat olabilir. Ben Rival 3'den hasteye geçiyorum Rival 3Ü de yedeğe koyarım.

Bende de Razer Viper Mini mevcut Wraith skatez satın aldım 1 hafta önce taktım şu anlık gayet iyi fakat uzun süredir mouse orta tuşu sert bastırmadıkça çalışmıyor. Haste Wireless ekstra bir Premium hissiyat verir mi bilemiyorum. Sizce geçmeye değer mi? Genelde FPS oyunlarını çok oynuyorum.

Haste wireless kullaniyorum. Oncelikle dpi degeri hatasi var urunde. Yani gercek 1600 dpi olmasi icin 1400 dpi’a, 800 dpi olmasi icin de 700 dpi’a ayarlamaniz lazim. Onun dışında en ufak sıkıntısı yok.

Özellikle lift-off distance’ı cok iyi. Fury Z de kullandim, ikisinde de PAW3335 sensor var ve Fury Z’nin LOD’u bir hayli yuksekti. 1-2 mm olarak ayarlanabiliyor olmasi mukemmel.

Haste 1.71 diye geçiyordu sanırım, bu yüksek mi?

1 Mm kullanıyorum şuanda Xm1r'ı, pek fark göremedim.

Geri
Yukarı