HyperX PulseFire Core RGB vs Logitech G G102 Lightsync

nikoAA

Zeptopat
Genellikle CS oynayan birisiyim. Bu mouselardan hangisini tercih etmem faydalı olur? Daha önce G102'yi deneme fırsatım oldu. Uzun süre kullanmak değil de elime oturup oturmadığını test ettim. Elime oturdu fakat HyperX'in de oturacağını düşünüyorum. Orta boyutta ele sahibim. Bunlardan hangisini tercih etmeliyim?

hadwiger

Decapat
Makaleler
27
Yer
İstanbul
Pulsefire Core daha iyidir.

Ardaaa11

Decapat
Ben ikisini de önermem.

Katar Pro daha iyidir.

Thermes

Kilopat
Makaleler
6
Bu varken ne pulse ne katar ne de g203 alınır. Lakin bir kötü yanı var görünüşü rezalet bir fare. Sensörü ise 1000 kusur liralık farelerde kullanılan hero 16k sensörü.

KS
nikoAA

nikoAA

Zeptopat
Bu varken ne Pulse ne katar ne de G203 alınır. Lakin bir kötü yanı var görünüşü rezalet bir fare. Sensörü ise 1000 küsur liralık farelerde kullanılan Hero 16k sensörü.

Usta mouselardan pek anlamamda bu mouseun sensörünün 16k DPI'ı desteklemesi mi anormal herkes önermiş yoksa farklı artısı mı var.

Thermes

Kilopat
Makaleler
6
Usta mouselardan pek anlamamda bu mouseun sensörünün 16k DPI'ı desteklemesi mi anormal herkes önermiş yoksa farklı artısı mı var.
E spor oyuncularının kullandığı sensör var içinde çünkü. Artısı bu. Yani kullanıcısının hareketlerini yumuşatma yada optimize etme vs. yapmaz. Siz ne hareket yaparsanız aynen onu yapar.
Bu işin biraz ince tarafı tabi yani gözlerimizi kapatıp kullansak hangisi g203 hangisi Mx518 anlayamayız bile.

Yeni konular

Yukarı