HyperX Quadcast alınır mı?

197823

Kilopat
Arkadaşlar canlı yayın ve YouTube için mikrofon almayı düşünüyorum, söylediğim model iyi diyorlar bütçem de 1000 TL civarlarında fakat bu mikrofon için 100 TL daha zorlayabilirim, sizce bu mikrofonu alsam yeterli mi? Yanında bir aparat almak gerekiyor mu ses kartı vs. ? Yanıtlarsanız çok sevinirim.

Son düzenleme:
Bende yeni aldım, söylediğiniz rakamlara 0 alabiliyorsunuz. USB girişi ile kurulum gerçekleşiyor. Masaüstü olarak masaüstünse durabiliyor. Ekstradan isterseniz mikrofonlar için masa aparatı var onu alabilirsiniz.

Yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim yarın sipariş vereceğim aklımda takılan tek soru ses kartı vs, gerekli mi ? Siz ürünü kullanan biri olarak tavsiye eder misiniz dip-ses vs, gibi sorunlar var mı ? O kadar para vermişken sorun yaşamak istemiyorum teşekkürler.

Yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim yarın sipariş vereceğim aklımda takılan tek soru ses kartı vs, gerekli mi ? Siz ürünü kullanan biri olarak tavsiye eder misiniz dip-ses vs, gibi sorunlar var mı ? O kadar para vermişken sorun yaşamak istemiyorum teşekkürler.
Ben yaşamadım tak çalıştır zaten ses kartına ihtiyaç duymaz hocam :)

Tamamdır çok teşekkür eğer yanına başka bir şey gerekseydi onun için bütçem kalmayacaktı çünkü, yarın sipariş vereceğim bende N11 üzerinden Adeks Store isimli satıcıdan.

Tamamdır çok teşekkür eğer yanına başka bir şey gerekseydi onun için bütçem kalmayacaktı çünkü, yarın sipariş vereceğim bende N11 üzerinden Adeks Store isimli satıcıdan.

Bende oradan aldım hocam hatta rica ettim kargo yapmadılar kendim gittim dışarda buluşup aldım. Şimdi bende konu açmam lazım masam için tutucu veya tripod almak için.

Açtığın konuyu atar mısın ? Bende ileride almak için konuyu kaynak olarak kullanmak isterim. Dün sipariş verdim Cuma günü kargoya verilecek haftaya elime ulaşır yardımlarınız için teşekkürler tekrardan.

Açtığın konuyu atar mısın ? Bende ileride almak için konuyu kaynak olarak kullanmak isterim. Dün sipariş verdim Cuma günü kargoya verilecek haftaya elime ulaşır yardımlarınız için teşekkürler tekrardan.
Rica ederim iyi geceler dilerim.

Geri
Yukarı