HyperX QuadCast için kablo önerisi

522140

Hectopat
Merhaba uzun zamandır kullandığım HyperX QuadCast mikrofonumda kablodan kaynaklı kopmalar var çok nadir oluyor ama ben gene de yedek bir kablo istiyorum. Uzun bir kablo olması ve örgü olmasını tercih ederim. Mikrofonu kullanırken herhangi bir sorun yaratmayacak bir kablo önerebilirseniz çok sevinirim. Örgü ve uzun kablolar daha iyi olacaktır çünkü kabloyu bilgisayara takmak için dolandırmam gerekiyor. Bu arada kablo Type-C kablosu olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba uzun zamandır kullandığım HyperX QuadCast mikrofonumda kablodan kaynaklı kopmalar var çok nadir oluyor ama ben gene de yedek bir kablo istiyorum. Uzun bir kablo olması ve örgü olmasını tercih ederim. Mikrofonu kullanırken herhangi bir sorun yaratmayacak bir kablo önerebilirseniz çok sevinirim. Örgü ve uzun kablolar daha iyi olacaktır çünkü kabloyu bilgisayara takmak için dolandırmam gerekiyor. Bu arada kablo Type-C kablosu olacak.
Merhaba sorunu çözdünüz mü kabloyu nereden aldınız?

Merhaba sorunu çözdünüz mü kabloyu nereden aldınız?

Hocam herhangi bir normal Type-C taktığınız zaman çalışıyor ama ben uzun ve kaliteli bir şey istemiştim onun için linkini aşağıda attığımı alıp kullanıyorum bayağıdır hem ses kalitesi hem de kopma problemleri tamamen ortadan kalktı. Şu an Türkiye'de 3 metre olarak aynısı yok. Eğer çok uzun bir şey istemezseniz de 2. attığım alınabilir bu da çok kaliteli.

QuadCast'e nasıl Type-C alıyorsunuz? Micro USB kablosu ile bağlanmıyor mu? Ben de bir tane var da bağlayamadım bir türlu Micro USB'ye ne kablo alcam bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı