Hypixel haksız yere ban yedim

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu başlıkta bahsettiğim olay yaklaşık 2 buçuk yıl önce gerçekleşti. Haksız yere ban yedim. Yani şöyle ki hile falan açmamıltım durduk yere IP ban yani sınırsız ban yedim. 2 yıl önce hesabımla Hypixel'in sitesine giriş yapmışım. Bir ban açma takebi açmıştım. Bu talebi kabul etmediler. Geçen ay bir daha taleb açmaya çalıştım fakat önceden bir taleb açtığım için tekrardan taleb yazamadım. Bu olayın arkasında durmayı düşünüyorum. Banımın açılmasını bir şekilde gerçekleşmesini istiyorum. Hypixelr bu konuda nasıl ulaşbilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. Bu başlıkta bahsettiğim olay yaklaşık 2 buçuk yıl önce gerçekleşti. Haksız yere ban yedim. Yani şöyle ki hile falan açmamıltım durduk yere IP ban yani sınırsız ban yedim. 2 yıl önce hesabımla Hypixel'in sitesine giriş yapmışım. Bir ban açma takebi açmıştım. Bu talebi kabul etmediler. Geçen ay bir daha taleb açmaya çalıştım fakat önceden bir taleb açtığım için tekrardan taleb yazamadım. Bu olayın arkasında durmayı düşünüyorum. Banımın açılmasını bir şekilde gerçekleşmesini istiyorum. Hypixelr bu konuda nasıl ulaşbilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
2.5 Senedir neredeydin?

Kalıcı ban yediysen eğer bu hesap ile ilgili olabilir orjinal hesapmıydı?Eğer 5-10 tl lik hesaplardansa onlar çalıntı olduğu için açılmaz.Ki zaten hypixel çok zor ban kaldırıyor.mesela bizim hesapta ban yedi.geçen sene,biz farklı bir launcher dan giriyorduk.bu launcher hypixel için hileye açık modifiye olasılığı olan bir launcher diye ilk önce 1 ay.biz olayı anlamadığımız için açıldıktan sonra tekrar girdik bu sefer 1 yıl ban verdi.şuan 2-3 ayı kaldı açılmasına.hypixel e orjinal launcher dışında girmeyin.

Kalıcı ban yediysen eğer bu hesap ile ilgili olabilir orijinal hesap mıydı? Eğer 5-10 TL'lik hesaplardansa onlar çalıntı olduğu için açılmaz. Ki zaten Hypixel çok zor ban kaldırıyor. Mesela bizim hesapta ban yedi. Geçen sene, biz farklı bir Launcher'dan giriyorduk. Bu Launcher Hypixel için hileye açık modifiye olasılığı olan bir Launcher diye ilk önce 1 ay. Biz olayı anlamadığımız için açıldıktan sonra tekrar girdik bu sefer 1 yıl ban verdi. Şu an 2-3 ayı kaldı açılmasına. Hypixel'e orijinal Launcher dışında girmeyin.

Ben badlion Client ile giriyordum hiçbir şey olmuyor. Bir de beni çoğu kişi hileden raporluyordu hile olmamama rağmen :D

2.5 senedir neredeydin?

Hocam taleb yazmıştım kabul etmediler diye ümidi kesmiştim daha da açmazlar diye ama şimdi gene bir ümit geldi :D
Kalıcı ban yediysen eğer bu hesap ile ilgili olabilir orjinal hesapmıydı?Eğer 5-10 tl lik hesaplardansa onlar çalıntı olduğu için açılmaz.Ki zaten hypixel çok zor ban kaldırıyor.mesela bizim hesapta ban yedi.geçen sene,biz farklı bir launcher dan giriyorduk.bu launcher hypixel için hileye açık modifiye olasılığı olan bir launcher diye ilk önce 1 ay.biz olayı anlamadığımız için açıldıktan sonra tekrar girdik bu sefer 1 yıl ban verdi.şuan 2-3 ayı kaldı açılmasına.hypixel e orjinal launcher dışında girmeyin.
Orjinal hesap.
Elinizde kanıt var mı? Ayrıca üzerinden çok süre geçmiş.

Hocam kanıt olarak nasıl bir şey gösterebilirim?

Arkadaşlar bir de şimdi hesapta hile açıldıysa ben açmadım ancak başa birinin bu kişi benim yakınım olmalı sizce bir yakınımın hesaba girip hile açmış olma ihtimali var mıdır?

Geri
Yukarı