Hytale Minecraft'ı geçer mi?

Şunu diyerek yaşınızı ve IQ seviyenizi belli etmiş oldunuz.
Peki.
Bu Cyberpunk'ı oyunun yapımcısı bile bu Türkler kadar savunmuyor yalnız. GTA ile karşılaştırma yapıldığında yaygara çıkarıyorlar. Yok neymiş iki oyunun tek benzer yanı silahmış. İçtiklerinden bana da biraz verseler keşke o kafayı yaşamak isterdim. Onu geçtim Valorant ile CS'nin nasıl alakası yok??
Cyberpunk Gta V oyunundan daha iyi bence kişisel fikrim budur Valorant Cs Go oyununun tırnağı edemez saçma sapan bir oyun

Kesinlikle geçeceğini düşünmüyorum ama unutulacağını da düşünmüyorum. Hypixel Studios tarafından geliştirilse de Riot Games tarafından satın alındığından dolayı çok daha iyi bir şey ortaya koyacaklarını düşünüyorum. Minecraft'ı her ne kadar geçemez olsa da başa baş bir rakip olacağını düşünüyorum. Microsoft bile biraz tırsıp güncellemeler getirmeye başladı.

Hytale, Hypixel tarafından yapılacak Minecraft. Minecraft'tan daha çok içerik sunuyor sizce hytale, Minecraft'ı tahtından eder mi?

Öyle pat diye geçmez, hytale çıktıktan sonra 2 oyun nasıl güncellemeler alırsa öyle bir şey olacak.
Minecraft iyi, hytale kötü güncellemeler alırsa 3 ay sonra hytale unutulur.
Minecraft'ta hytale da iyi güncellemeler alırsa kıyasıya rekabet göreceğiz.
Minecraft kötü, hytale iyi güncellemeler alırsa 3 4 sene sonra Minecraft oyuncu sayısı ciddi şekilde azalacaktır.
Ancak Minecraft hem konsollara hem Mobile hem de Linux ve MacOS'e çıkmış bir oyun. Hytale'da bu platformlara çıkmak zorunda.

Geçer mi? Alakası yok! 10-12 yıllık Minecraft'ı bi kaç yıl sonra çıkacak olan Hytale mı geçecek! Minecraft'a bu işler vız gelir tırız gider
Geçer mi? Alakası yok! 10-12 yıllık Minecraft'ı bi kaç yıl sonra çıkacak olan Hytale mı geçecek! Minecraft'a bu işler vız gelir tırız gider
Minecraft'ı.... Geçmek! Çok zor, tam 10-12 yıllık oyun olan Minecraft'ın aylık 140 Milyon kullanıcısı olan oyunu bi kaç yıl sonra çıkacak olan Hytale mi geçecek? Minecraft'a vız gelir tırız gider :D

Yeni konular

Geri
Yukarı