"I am sorry!!!!" virüs mü?

Kehriban

Decapat
Daha fazla  
Son zamanlarda sıkça karşılaştığım bir sorun. Bilgisayarımdaki fotoğrafların köşesinde I am Sorry! Şeklinde yazılar var biraz araştırdım fakat net bir bilgiye ulaşamadım. Daha sonrasında çok da önemli değildir diye bakmamıştım ama son olarak az önce Warband açılış menüsünde de bu yazıyı görünce şok oldum ve sormak istedim. Bu bir virüs mü, değil mi, virüsse nasıl kurtulurum? Cevaplarsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    709,2 KB · Görüntüleme: 311
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    524 KB · Görüntüleme: 304
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 290
Son zamanlarda sıkça karşılaştığım bir sorun. Bilgisayarımdaki fotoğrafların köşesinde I am Sorry! Şeklinde yazılar var biraz araştırdım fakat net bir bilgiye ulaşamadım. Daha sonrasında çok da önemli değildir diye bakmamıştım ama son olarak az önce Warband açılış menüsünde de bu yazıyı görünce şok oldum ve sormak istedim. Bu bir virüs mü, değil mi, virüsse nasıl kurtulurum? Cevaplarsanız sevinirim.

Evet gerçekten her dosyanın özel virüsleri olabiliyor.

Virüs olma ihtimali var tabii en son indirdiğin program, oyun, yazılım vs. bir aratma yapmanı tavsiye ederim (ESET NOD32 gibi anti virüs programlarından aratma yaptırırsanız daha etkili olacağını söyleyebilirim.)

Yeni konular

Geri
Yukarı