i-Doser için Kulaklık Veya MP3 Önerisi

OnurB

Kilopat
Yer
A, A
i-Doser yapmayı özledim ve eski kulakçalarlığı bir ara dayanamayıp parçalamıştım.

Dinleyeceğim müzikler şunlar hepsi ileri düzey. Beni gerçekten müzikleri hissettirecek kulaklık yada mp3 lazım.

• Gate of hades
  • Hands of god
  • Eroin
  • Out Of Body
  • Aradada düzgünlerini dinlicem.
  • Quick Happy
  • Speed

Özellikle White crosses dinleyeceğim. Onu çok merak ediyorum, kimse tarif edemedi bana.
Bunları bilmeyen varsa bunlar yasal müzik uyuştucuları diyebiliriz.
Etkileri nasıldır derseniz bir izleyin derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ömer öyle fazla yüksek bir şey olmasında ne olursa olsun. Gelip Beats By Dre Önerme ;)
I-Doser Nedir?

I-doser beyin dalgalarınızı etkiliyor ve, örneğin alkol dozunu aldığınızda, gerçekten alkol almış gibi hissetmenizi sağlıyor; ya da uyku sorunlarını gideren bir bir doz aldığınızda, rahat uyumanızı sağlıyor. Bunun gibi bir çok etkisi olan doz var. Etkiler dozun gücüne göre değişiyor.

Gerçekten İşe Yarıyor mu?
Evet. Gerçekten işe yarıyor!
Binaural dalgalarla beyine etki edip, istenilen sonucun alınabileceği bilimsel olarak kanıtlanmış bir şeydir.

Ne Kadar Etkili?
Etkisi dozun gücüne göre değişiyor.
Dozlerın güçleri; Moderate(Orta) Strong(Güçlü) Very Strong(Çok Güçlü) VERY Strong(ÇOK Güçlü) Very Very Strong(Çok çok Güçlü) olarak ayrılıyor.
Dozlar ilk kullandığınızda etkili olmayabilir. Ama ikinci veya üçüncü kullanışınızda beyin alışır ve daha etkili olur.

Herhangi Bir Zararı Var mı?
Tabiki yok! Hiç bir dozun, hiç bir şekilde yan etkisi yok.
Uyuşturucu dozları da bağımlılık yapmıyor tabiki.

Nasıl kullanıcaz bunları diyenler için:

Mp3'ü indirin. Müzikçalarınıza atın. Kulaklığınızı takın (stero), sırtüstü uzanın. Gözlerinizi bağlayın. Oda karanlıksa bağlamaya gerek yok. Mp3'ün tamamını dinleyin.

Kulaklıksız kesinlikle olmaz!

Fiyatları 4$-16$ arasında değişmektedir. Yalnız bu ikisinin fiyatı 199$ dır...

Epilepsi hastaları dinlemesin.

Kulaklıksız olmaz zira sağ ve sol kulağa farklı frekanslarda ses verilmektedir.

Kulak içi olacak diye bir şart yok. Ben ona bakmam kardeşim beni o müziği beynime hissettirecek bir şey olsun yeter. Kulakçalarlık bile olur. Yeterki store ve kaliteli müzik yayınlayabilsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı