i3-10100F Sistem AC: Valhalla oynarken kapandı

SeyidFalan

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
1 Saat önce AC: Valhalla oynarken 10 saatlik oyun süremde hiç böyle bir şey olmadı, Fast travel yaparken kapandı; bilgisayar kendi kendine kapanıp açıldı. Isı yüzünden olduğunu düşünmüyorum çünkü aynı sistemde Cyberpunk 2077'yi 50 saat boyunca oynadım ve 70 °'den yukarı çıkmadı. PSU'da da sorun olduğunu sanmıyorum; bilgisayar daha bir aylık. Sizce nedendir?
Çok endişelenecek bir şey olabilir mi?

Sistemim:
  • Palit GTX 1650 Super.
  • i3-10100F.
  • ASUS Prime H10M-K.
  • Crucial Ballistix 8 GB 3000MHz.
*Kasa ve PSU, gamsgaraj Pollux sistemlerinde kullanılan parçalardan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valhalla da optimizasyon ve buglar bakımından berbat bir oyun. Sadece sisteminizde değil oyunda da bir sıkıntı olmuş olabilir endişelenecek bir şey yoktur bence

Valhalla da optimizasyon ve buglar bakımından berbat bir oyun. Sadece sisteminizde değil oyunda da bir sıkıntı olmuş olabilir endişelenecek bir şey yoktur bence
Aslında endişem şundan. Yaklaşık bir hafta önce bir tane dosya indirdim. Kaspersky, Malwarebytes ve Windows Defender ile tarattım dosyayı. Kaspersky ve Malwarebytes hiçbir virüs bulmadı ama Win. Defender buldu ve anında temizleye bastım. O günden beri taramalar yapıyorum ve virüs bulmamaktalar. Virüsten temizlenmiştir değil mi?

Aslında endişem şundan. Yaklaşık bir hafta önce bir tane dosya indirdim. Kaspersky, Malwarebytes ve Windows Defender ile tarattım dosyayı. Kaspersky ve Malwarebytes hiçbir virüs bulmadı ama Win. Defender buldu ve anında temizleye bastım. O günden beri taramalar yapıyorum ve virüs bulmamaktalar. Virüsten temizlenmiştir değil mi?
Muhtemelen temizlenmiştir performansınıza bir etki etmiyorsa çok sıkıntı olacağını zannetmiyorum

Bu sabah yine bu konuyu açtım farkındayım ama gerçekten can sıkan bir durum. AC: Valhalla oynarken bir anda siyah ekran yiyorum, sonra cızırtı sesleri geliyor kulaklıktan, sonra yeniden başlıyor. (Windows başlamıyor, direkt sistem başlıyor.) Sizce sebebi nedir? Yarın müşteri temsilcisine ulaşmak istiyorum o yüzden sizce hangi parçada sorun vardır?
Sıcaklıklar normal.

GTX 1650 Super.
i3-10100F.
ASUS Prime H410M-K.
Kasa ve PSU GameGaraj'ın parçaları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sabah yine bu konuyu açtım farkındayım ama gerçekten can sıkan bir durum. AC: Valhalla oynarken bir anda siyah ekran yiyorum, sonra cızırtı sesleri geliyor kulaklıktan, sonra yeniden başlıyor. (Windows başlamıyor, direkt sistem başlıyor.) Sizce sebebi nedir? Yarın müşteri temsilcisine ulaşmak istiyorum o yüzden sizce hangi parçada sorun vardır?
Sıcaklıklar normal.

GTX 1650 Super.
i3-10100F.
ASUS Prime H410M-K.
Kasa ve PSU GameGaraj'ın parçaları.

Merhaba hocam, durum nedir acaba? Oyunu almak istiyordum yazıyı görünce bi' endişelenmedim değil. Bende de aynı sistem var çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı