i3 10100F sistem nasıldır?

mEHMETTTTT

Picopat
Arkadaşlar biliyorum çok çok çok pahalı ancak ne dediysem ikna edemedim. İllaki Vatan diyor. Ailesi'de izin vermiyor. Ve Max 4000TL bütçesi olduğunu söylüyor. Oyun olarak ise sadece ETS 2ya da ATS oynayacak. Sizce uyumsuzluk var mı nasıl?

Ekran görüntüsü 2020-10-29 192313.png

Biliyorum kasanın hava akışı kötü ancak 4000TL'yi 1TL bile aşmamak gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanlardaki bu Vatan merakı nereden geliyor? Benim ailem en ucuz neredeyse oradan alma taraftarı. O yüzden Vatan'a hiç yolumuz düşmedi. 🤣

Aynı fikirdeyim :D hatta ucuz alma merakından(Xiaomi piston fresh) ben Hepsiburada satıcısından alalım dedim. Sen karışma dedi gitmiş Gittigidiyor'dan dandirik bir satıcıdan sipariş etti. Sonuç çakma kulaklık:D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

APU sistem toplamanı tavsiye ederim, hemde ilerde GPU takabilirsin rahatça.
İnternetten sipariş verilemeyen sadece mağazalarda olan +388 TL'lik Corsair'in güç kaynağı fiyatınıda ekle.
O kasayı kardeşime almıştım gayet güzel, önde ve üstte fan girişleri var, şuan gayet serin çalışıyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    32,1 KB · Görüntüleme: 36
GSKILL 8GB (1x8GB) RipjawsV Kırmızı DDR4 3000MHz CL16 1.35V Single Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da X2
Hocam bütçe olsa Gigabyte B450M SH2 koyacaktım. Ama koyamadım çünkü bütçe yok.
@Hangottom hocam sistemde bir sıkıntı var mıdır? Sizin de önerileriniz almak isterim.

Var. Alın size APU işlemci.
Maalesef Düzce Stoğunda yokmuş. Siteden'de almayacaklar gidip sadece mağazadan mış :(

Bu sistem bile bundan daha iyi.
Hocam Vatan dolar yükseldiğinde fiyatları çok şişiriyor. Ben de Vatan'dan aldım. Dolar 7,36 iken. Ama yine de pahalıya aldım. Bundan sonra bir daha PC toplarsam Vatan'dan almam. Ya Vatan'dan indirimli sistem alırım ya da çok param olursa o zaman Vatan'dan alırım.

Bu sistem bile bundan daha iyi.

Hocam Vatan dolar yükseldiğinde fiyatları çok şişiriyor. Ben de Vatan'dan aldım. Dolar 7, 36 iken. Ama yine de pahalıya aldım. Bundan sonra bir daha PC toplarsam Vatan'dan almam. Ya Vatan'dan indirimli sistem alırım ya da çok param olursa o zaman Vatan'dan alırım.

Hocam Vatan pahalı. Bütçeyi geçmesin diye Gigabyte B450M SH2 anakart kullanamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı