i3 10100F sistem önerisi

Ekran kartını Inno3d 1650 yapın(daha ucuz ve stokta var). Ramleri 2 tane yapın. SSDyi 860 evo yapmanız güzel olur. Bütçenizle kalan paraya da monitör alırsınız. Bu sistem attıklarınızdan çok daha iyi ve bu da hazır sistem.

Ekran kartını Inno3d 1650 yapın(daha ucuz ve stokta var). Ramleri 2 tane yapın. SSDyi 860 evo yapmanız güzel olur. Bütçenizle kalan paraya da monitör alırsınız. Bu sistem attıklarınızdan çok daha iyi ve bu da hazır sistem.
acıkcası bu 3 attıgım sistemden baska bısey almak ıstemıyorum ve ıstedıgım monıtore param kalmıyor. yinede tesekkurler

acıkcası bu 3 attıgım sistemden baska bısey almak ıstemıyorum yinede tesekkurler
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Attığım sistemle sizinkiler arasındaki fark böyle bir şey olacak. Benim tavsiyem bu şekilde yapmanızdır.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Attığım sistemle sizinkiler arasındaki fark böyle bir şey olacak. 100FPS düşük almak istiyorsanız hayırlı olsun ve iyi eğlenceler RX550 ile.
anlıyorum ama butcemi asıyor maalesef butcemı bıraz daha genısletmeye calısıp almaya calısırım teşekkürler

anlıyorum ama butcemi asıyor maalesef butcemı bıraz daha genısletmeye calısıp almaya calısırım teşekkürler
Bütçeniz yanlış görmediysem 5200TL civarıydı. Attığım sistemin ekran kartını değiştirince fiyatı 4350TL gibi bir şey oluyor. Kalan 850-900 TL ile güzel bir VA veya IPS 75HZ monitör alınabilir. Aklınızdaki monitörü bilmiyorum ancak sistemi böyle almak çok daha mantıklı. Rica ederim.

Bütçeniz yanlış görmediysem 5200TL civarıydı. Attığım sistemin ekran kartını değiştirince fiyatı 4350TL gibi bir şey oluyor. Kalan 850-900 TL ile güzel bir VA veya IPS 75HZ monitör alınabilir. Aklınızdaki monitörü bilmiyorum ancak sistemi böyle almak çok daha mantıklı. Rica ederim.
75 hertz 144 hertz arasında cok fark olur mu peki ve ınno3d tam olarak nedir ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı