i3 10100F sistemin CS:GO FPS değerleri

MSI Afterburner ile bakamıyorum maalesef, fakat eğer darboğazdan diyorsanız sorun yok. Şüphelendim sistemde sıkıntı olduğuna dair.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da 1080p, low ayarlarda 300-350 fps alıyor. Çözünürlüğü yükseltip deneyebilir misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da 1080p, Low ayarlarda 300-350 FPS alıyor. Çözünürlüğü yükseltip deneyebilir misin?

1080p en düşük ayarlarda; çatışma dışı 130-150, çatışma sırasında 80-100 arası. Neden böyle acaba, tek ram olduğu için olabilir mi ?

1080p en düşük ayarlarda; çatışma dışı 130-150, çatışma sırasında 80-100 arası. Neden böyle acaba, tek RAM olduğu için olabilir mi?

Tek kanal RAM ile çift kanal RAM'in arasında bu kadar FPS farkı olmaz diye biliyorum. Ekran kartı sürücülerin güncel mi?
Belki de halen darboğaz oluyordur. Bir daha ki oyuna girdiğinizde 1080p, yüksek ayarlara alıp dener misiniz?
Yani bunun dışında da aklıma bir şey gelmiyor.

Tek kanal RAM ile çift kanal RAM'in arasında bu kadar FPS farkı olmaz diye biliyorum. Ekran kartı sürücülerin güncel mi?
Belki de halen darboğaz oluyordur. Bir daha ki oyuna girdiğinizde 1080p, yüksek ayarlara alıp dener misiniz?
Yani bunun dışında da aklıma bir şey gelmiyor.

Ekran kartımın son sürümü var fakat sürüm sıkıntılı sürüm. O yüzden yüklemedim. Yüksek ayarlara da alıp deneyeceğim yazarım sonuçları.
Yükseğe alınca 80 FPS almaya başladım hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı