i3 10100F Yeni PC'ye yüklenmesi gereken sürücüler

Teknopatc

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar iyi günler. Yeni bilgisayar aldım ve hangi driverları yüklemem gerekiyor? Yüklendikten sonra driverları güncelleme hakkında da yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler iyi günler.
Sistem
İşlemci = i3 10100F
Ekran kartı = ASUS ph 1650
Anakart = H410M-K
RAM = 8 GB

İşletim sistemi belirtmemişsiniz Windows 10 veya 11 ise driver muhtemelen Microsoft tarafından yüklenecektir. Eski tarihli sürücü veya aygıt yöneticisinde kurulmamış driver var ise aşağıda ki bağlantıdan gerekli driveri indirebilirsiniz.

Merhabalar iyi günler. Yeni bilgisayar aldım ve hangi driverları yüklemem gerekiyor? Yüklendikten sonra driverları güncelleme hakkında da yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler iyi günler.
Sistem
İşlemci = i3 10100F
Ekran kartı = ASUS ph 1650
Anakart = H410M-K
RAM = 8 GB
GeForce Experience yükleyip ekran kartı sürücüsünü denetlebilirsiniz.

İşletim sistemim w10 acaba ben ekran kartı driverını yüklediğini nasıl anlayacağım . Cevaplarınız için
İşletim sistemi belirtmemişsiniz Windows 10 veya 11 ise driver muhtemelen Microsoft tarafından yüklenecektir. Eski tarihli sürücü veya aygıt yöneticisinde kurulmamış driver var ise aşağıda ki bağlantıdan gerekli driveri indirebilirsiniz.
İşletim sistemim w10. Acaba ben anakart driveri ni windowsun yükseldiği nasıl anlayacağım . Cevabınız için teşekkür ederim .

Geri
Yukarı