I3 12100F fan oturmuyor

• Konuyu başlatan Livo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 337

Livo

Decapat
Makaleler
2
Termal macunu yeniledikten sonra geri takayım dedim bastırıyorum oturmuyor 1-3-2-4 falan sıra sıra deniyorum çapraz bastırıyorum hiçbir şekilde oturmuyor hangisine bastırırsam diğeri atıyor sağ elimi hissetmiyorum artık. En az yarım saattir uğraşıyorum. (Stok Fan)

Aynı şeyden bende muzdaribim. Fanı tam oturtamazsan işlemci ısınıyor bilgine. Anakartı kasadan çıkart anca öyle sağlam takarsın. Ne vardı sanki o vidalarını yuvarlak yaptınız ki eski usül olsaydı keşke.

Aynı şeyden bende muzdaribim. Fanı tam oturtamazsan işlemci ısınıyor bilgine. Anakartı kasadan çıkart anca öyle sağlam takarsın. Ne vardı sanki o vidalarını yuvarlak yaptınız ki eski usul olsaydı keşke.

Kasam bayağı eski yenisini alana kadar kullanmalık eski kasayı kullaniyordum arada plastik var ama bir denerim.

Kasam bayağı eski yenisini alana kadar kullanmalık eski kasayı kullaniyordum arada plastik var ama bir denerim.
Kanka bu arada taktıktan sonra CS Valorant falan girersen fanın oyun içinde çok hızlı çalışıp çalışmadığını söyler misin? Oyuna girince bende uçak kaldırıyomuşçasına çalışıyor.

Gigabyte mı anakart? Ben hiç ayar yapmadım.

Evet Gigabyte F2 ya da F6ydı.

Kanka bu arada taktıktan sonra CS Valorant falan girersen fanın oyun içinde çok hızlı çalışıp çalışmadığını söyler misin? Oyuna girince bende uçak kaldırıyormuşçasına çalışıyor.

1 2 el atacağım arkadaş çağırdı inşallah kasayı yakmam.

😀 (valo lobiyken çektim)​

Dosya Ekleri

• resim_2023-03-25_235215326.png
    resim_2023-03-25_235215326.png
    281,8 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı