i3 2120 Sisteme yeni ekran kartı takınca açılmıyor

walwar

Centipat
Bilgisayar açılmıyor Casper yazısı var sadece, ekran kartını çıkarıp eskisini takınca açılıyor.
Driverları sildim tekrar taktım yine aynı şey.
i3 2120.
Pegatron H61 anakart.
300W PSU.
6 GB RAM.
Eski ekran kartı HD6350.
Yenisi GT1030.

Ekran kartı çalışıyor denedim, hata almıyorum ekranda anakartın logosu var windowsa geçmiyor.Yeniden başlatma olmuyorsa görüntü vermiyordur.Yani windows açılıyor ama görüntü alamıyorsunuz.

Ekran kartı çalışıyor denedim, hata almıyorum ekranda anakartın logosu var windowsa geçmiyor.
Yeniden başlatma oluyorsa bileşen veya bios problemi olabilir.Yeniden başlatma olmuyorsa görüntü vermiyordur.Yani windows açılıyor ama görüntü alamıyorsunuz.Ekran kartına yeterli güç gittiğinden emin olun,fanları kontrol edip dönüş yapın.Ekran kartı driverlar bazen tamammen kaldırılıp kurulmalı en sağlıklısı format atıp kurulmalı olduğu söylenir.Bu adımları deneyin.

Yeniden başlatma oluyorsa bileşen veya BIOS problemi olabilir. Yeniden başlatma olmuyorsa görüntü vermiyordur. Yani Windows açılıyor ama görüntü alamıyorsunuz. Ekran kartına yeterli güç gittiğinden emin olun, fanları kontrol edip dönüş yapın. Ekran kartı driverlar bazen tamammen kaldırılıp kurulmalı en sağlıklısı format atıp kurulmalı olduğu söylenir. Bu adımları deneyin.

Dediklerinizi yaptım yine değişen bir şey yok. ve bilgisayar yeniden başlamıyor sadece fişi çekince kapanıyor ekrana logo geliyor sadece

Yeni konular

Geri
Yukarı