i3 2120 ve 750 Ti 4 GB darboğaz yapar mı?

Eski bir işlemci diyen arkadaşlar var tamam doğru ama bu işlemciye intel Pentium gözüyle bakıyorsunuz yapmayın Allah aşkına.
Donanım arşivi kanalında i3 3. nesil arkadaşa RTX ekran kartı takıyor yine de idare ediyor
1660 Super takıyor CoD Warzone da %5 darboğaz alıyor.
Kardeşim benim bildiğim GTX 750 Ti hem düşük wolt ister GTX 660'a göre hem günceldir.
i3 2120 de yapmaz diye biliyorum kolay gelsin.

Eski bir işlemci diyen arkadaşlar var tamam doğru ama bu işlemciye Intel Pentium gözüyle bakıyorsunuz yapmayın Allah aşkına.
Donanım arşivi kanalında i3 3. nesil arkadaşa RTX ekran kartı takıyor yine de idare ediyor.
1660 Super takıyor CoD Warzone da %5 darboğaz alıyor.
Kardeşim benim bildiğim GTX 750 Ti hem düşük wolt ister GTX 660'a göre hem günceldir.
i3 2120 de yapmaz diye biliyorum kolay gelsin.

Video linki atar mısınız acaba 3.nesil bir işlemci 1660 gibi bir kartta nasıl %5 darboğaz yapıyormuş merak ettim de.

Video linki atar mısınız acaba 3.nesil bir işlemci 1660 gibi bir kartta nasıl %5 darboğaz yapıyormuş merak ettim de.
9.nesil 9100F ile bahsi geçen Warzone'da GTX 1070'i ufak kayıplarla zar zor besleyebildim, 3.nesil 2 çekirdek bir işlemciyle bana da pek gerçekçi gelmiyor açıkçası.

Sadece %5 değil inormal olarak çıkıyor nihayetinde ama adam bir çılgınlık yapıp RTX ekran kartı modeli taktı ve pek uymasada bir RTX ekran kartına göre i3 3 nesil bir işlemci idare ettiç
Link =

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve + laptop işlemcisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece %5 değil normal olarak çıkıyor nihayetinde ama adam bir çılgınlık yapıp RTX ekran kartı modeli taktı ve pek uymasada bir RTX ekran kartına göre i3 3 nesil bir işlemci idare etti.
Link =
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ve + laptop işlemcisi.

Kullandığı işlemci Core i7 3630qm i3 değil ve şuna da bir bakın :) UserBenchmark: Intel Core i3-2120 vs i7-3630QM

Kullandığı işlemci Core i7 3630qm i3 değil ve şuna da bir bakın :) UserBenchmark: Intel Core i3-2120 vs i7-3630QM

Haklısınız hocam ben görmemişim kusura bakmayın.
Ama i3 2.nesil bir işlemcinin 750 Ti ile darboğaz olmadığını düşünüyorum.
Benim lise arkadaşım cenktede aynı işlemci ve GTX 660 Ti vardı
Biliyorsunuzdur GTX 660 Ti bir üst segmentine göre daha iyi performans veriyor bit hızından dolayı.
Ama 750 Ti daha güncel ve daha kullanışlı DX12 destekliyor diye biliyorum.
Özet şudur ki performansı gayet iyiydi ve darboğaz görünmüyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı