i3 2120 ve GTX 1050 Darboğaz Yapar mı?

Gürkan00

Hectopat
Daha fazla  
Sorum başlıkta da belirttiğim gibi açık, işlemcim i3 2120, GTX 1050 darboğaz yapar mı? Teşekkür ediyorum cevaplarınız için.

Youtube'da bir çok video mevcut. Ordan değerlere bakabilirsiniz. Bir miktar darboğaz olacaktır. Fakat FPS takıntınız yoksa kasmadan oynasam yeter diyorsanız 1050 Ti da tavsiye ederim.

Youtube'da bir çok video mevcut. Ordan değerlere bakabilirsiniz. Bir miktar darboğaz olacaktır. Fakat FPS takıntınız yoksa kasmadan oynasam yeter diyorsanız 1050 Ti da tavsiye ederim.
Evet birçok test mevcut fakat bazılarında osd değerlerini göremiyorum bazılari vsync açık haldeyken test yapmışlar doğru düzgün test bulamadim.

Evet birçok test mevcut fakat bazılarında osd değerlerini göremiyorum bazılari vsync açık haldeyken test yapmışlar doğru düzgün test bulamadim.

i3 2100 ile olan testlerede bakabilirsiniz. Sizin işlemciniz bunun bir üstü o şekilde düşünün. VSYNC açık olması normal. Oluşan veya oluşacak olan darboğazı azaltır.

Sözümü dinle kardeşim sistem şu

6 gb ram
i3-2120
gtx 1050

bunları kullanıyorum ve abi Crysis 1 oynuyorum en yüksek ayarlarda 100 fps ten 20 fps e kadar düşüyor anlamıyorum normalde böyle olmaması gerekiyor hani oyunları en düşüğe alsam bile drop yiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı