i3 2120 ve GTX 1050 Ti uyumu

Cihan Açıkgöz

Femtopat
Merhaba ben bütçemin yettiği kadarıyla bir bilgisayar parçaları almayı planlıyorum. Şu an alabildiğim şey ise 1050 Ti, 16 GB RAM, SSD kart işlemcim i3 2120 bu almayı düşündüğüm şeylerle yayın performansı verir mi? Oynamak istediğim yayını yapmak istediğim oyunlar GTA 5, PUBG Mobile, CS:GO, Valorant, LoL gibi fazla sistem gerektirmeyen oyunlar upload hızım 6.00.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yayın yapabilirsin ama arada sırada droplar olabilir.

Edit: Paranı biraz daha biriktirip veya SSD yerine HDD tercih edip işlemcini yükseltsen daha iyi olur gibime geliyor.

Bende i3 4160 onla bile yayın yapılabileceğini sanmıyorum bir de PUBG Mobile, GTA 5 gibi işlemci sömüren oyunlarla yayın yapma ihtimalin yok ki zaten bu oyunları normalde oynarken de drop girecektir işlemci yüzünden.

Arkadaşlar bu arada bu siteden "Darboğaz yapacak mı, yapmayacak mı?" sorunuzun cevabını alabilirsiniz.

Selam ben i3 2120 ve 1050 ti kullanıyorum. Şu ana kadar bir dar boğaz problemi yaşamadım. Ama bu oynadığınız oyun ile de alakalı cpu nun tek çekirdeğini kullanan oyunlarda problem çıkarabilir.
Ben ağırlıklı olarak world of warships oyunuyorum 1080p çözünürlük maksimum ayarlarda ekrankartı kullanımı %98-99 cpu kullanımı %75-85 arası oluyor.

Geri
Yukarı