i3 2310M Intel HD Graphics 3000 Laptop Mojave'de Donanım Nasıl Tanıtılır?

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç saat önce Intel Core i3 2310M ve Intel HD Graphics 3000 olan bir bilgisayara macOS Mojave kurdum, şimdi interneti, ekran kartını nasıl tanıtabilirim?

@e.n.e.s @Kleyn

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bakmayı unuttum şu an bakma şansım var mı Wi-Fi'ya? Ayrıca OpenCore Configurator'den EFI'yi Mount edip USB'deki EFI ve boot dosyalarını atmama rağmen hala USB'siz boot etmiyor.

Device Propties--> Add all PCI devices deyin ve sistemi yeniden başlatın. Bu Mac Hakkında -->Sistem Raporu-->PCI kısmının ekran resmini paylaşın.

Device propties--> add all PCI devices deyin ve sistemi yeniden başlatın. Bu Mac hakkında -->sistem raporu-->pcı kısmının ekran resmini paylaşın.

Tamam hocam onu yapacağım ama ilk önce USB olmadan boot etmem lazım. OpenCore Configurator'a gelip EFI'yi Mount ettim sonra için USB'deki EFI ve boot dosyalarını attım fakat hala USB'siz boot olmuyor.

İlk önce internet erişimi sağlayalım sonrasında ona bakarız.

Tamam bekleyin ekran kartını tanıtmayı deniyorum sonra hemen ileteceğim size durumu.

Tanıttım hocam ekran kartını. Şimdi yukarıdaki yazdığınız şeylere bakacağım.

Device propties--> add all PCI devices deyin ve sistemi yeniden başlatın. Bu Mac hakkında -->sistem raporu-->pcı kısmının ekran resmini paylaşın.

Hocam device properties dediğiniz kısım hangisi?

Hocam buldum Intel centrino Wi-Fi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı