i3-2350M sistem Skyrim SE açar mı?

Stsayko

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm.

Skyrim serisine başlamayı düşünuyordum ve normal mi yoksa Special editiyonmu alamam gerek diye düşündüm ve bilgisayarım pek iyi olmadığından karar veremedim öneride bulunur musunuz bildiğim kadarı ile Special editiyon sadece grafiklerin yenilenmiş hali.

1656105985335.png

Eki Görüntüle 1430712

Bu da sistem özelikleri Special Edition açar mı sizce? 8 GB RAM hariç hepsini karşılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Skyrim serisine başlamayı düşünuyordum ve normal mi yoksa Special editiyonmu alamam gerek diye düşündüm ve bilgisayarım pek iyi olmadığından karar veremedim öneride bulunur musunuz bildiğim kadarı ile Special editiyon sadece grafiklerin yenilenmiş hali.

Eki Görüntüle 1430711

Eki Görüntüle 1430712

Bu da sistem özelikleri Special Edition açar mı sizce? 8 GB RAM hariç hepsini karşılıyor.
Rahat olması normal halini oynayın bence biraz sisteminizi youtube da araştırın daha sonra almaya karar verin.

Eki Görüntüle 1430711

Eki Görüntüle 1430712

Ekran kartınız nedir?

Special edition oynayabilirsiniz belki ama fps çok düşük olacaktır tahminen o yüzden normali almanızı tavsiye ederim hem daha fazla mod seçeneği var.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı