i3-2370M HD3000 Call of Duty 4: Modern Warfare FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10

kalrovski

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4 GB
Ekran kartı
Intel HD Graphics 3000
İşlemci
intel core i3-2370m
Merhaba.
Dün bilgisayarıma Call of Duty 4 Modern Warfare indirdim sistemim bu şekilde;

directx1.png

directx2.png

oyunun grafik ayarları ise şu şekilde;
----------------------------------------------

codayar.jpg

Ben bu oyunu neredeyse en düşük grafik ayarlarında oynuyorum. (singleplayer) (600x400 olan en düşük çözünürlüğü seçsem direkt en düşük grafik ayarları olacak)
Yahu bu oyun 2007 çıkışlı bir oyun en düşük ayarlarda 2022'de oynamaya çalışıyorum gene de donuyor ve akıcılık 0. bu oyunu nasıl daha akıcı oynayabilirim? Grafik yönünden isterse iki tane patates birbirine ateş etsin razıyım yeter ki akıcı bir oyun oynayabileyim. Susturucusuz silahla ateş ederken onun efektinden bilgisayar donuyor ve FPS yerlerde sürünüyor. Bir çaresi yok mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
HD Graphics 3000 serisi bir video kartıdır. Grafik kartı demiyorum. O günün şartlarına göre video izleme, belli başlı programı görüntülemek için kullanıyor siz bu laptopta 32 MB VRAM sahipsiniz. Oyunun istediği ise minimum 256 MB. Ondan dolayı oyununuzun takılması normaldir.

MSI Afterburner ile sıcaklıkları kontrol edebilir miyiz?
cpu 70 in üstündeydi arada anlık 67-66-68 oldu max 81 dereceyi gördü

HD Graphics 3000 serisi bir video kartıdır. Grafik kartı demiyorum. O günün şartlarına göre video izleme, belli başlı programı görüntülemek için kullanıyor siz bu laptopta 32 MB VRAM sahipsiniz. Oyunun istediği ise minimum 256 MB. Ondan dolayı oyununuzun takılması normaldir.
Yani donanımsal olarak bi değişiklik yapmadıkça alabileceğim max verim bu anladım teşekkürler

Geri
Yukarı