i3-3240 GTX 750 uyumu

MBur4k

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar bundan 1 hafta önce sizden ekran kartı önerisi istemiştim , yardım edenlere teşekkür ediyorum. Ben Nvidia GTX 750 almayı düşündüm ama sistemime uyumlumu veya Gtx 750 iyi bir tercihmi öğrenmek istiyorum ve eğer GTX 750 alırsam şuan steamda olan oyunları oynayabilriimiyim (gta v,rainbowsix,cs go,forest) yardım edeceklere teşekkür ederim.

Bilgisayar Özelliklerim :
İşletim Sistemi : Windows 8.1
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i 3-3240 CPU @ 3.40 GHz (4 CPUs), ~3.4 GHz
Hafıza: 4096 MB RAM

(PSU Yazmam gerekiyor mu bilemedim ama eğer gerekiyorsa nerden bakılacağını söylerseniz yazarım)

Kardeş sistemimiz hemen hemen aynı, lakin GTA 5 için kesinlikle ve kesinlikle 4 gb daha ram alman şart! Bende 12 ram vardı bir ara, 8'i bozulunca, 10 gün 4 gb kullandım...GTA 5 oynayamadım hiç, 30 dakika oynuyordum başlıyordu donmaya ayarları düşürdüm gene aynı, tabi oyundan oyuna değişir bu ama dediğim gibi GTA 5 oynayabilirsin takviye 4 gb ram şart hocam. PSU'ya gelirsek en az 400W olmalıdır. 350W kullanan var ama pek tavsiye etmem ne olur ne olmaz.

Kasa'nın yan kapağını aç. PSU'nun yan tarafında yazılar var orada yazar hocam kaç W olduğu. Bulamazsan marka modelini yazabilirsen yardımcı olurum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı