i3-4005U 820M Laptop Ne Kadar Eder?

Orion Nebula

Kilopat
Merhaba dostlar,

Laptopumu satmak istiyorum, özelliklerini aşağıya koyacağım sizden bir fiyat istiyorum kafamda herhangi bir fiyat belirleyemediğim için.

Çok temiz kullandım, 8 GB RAM isteyen oyunların hepsini düşükte rahat oynatıyor.

Sistem Özellikleri:
*8 GB 1600MHZ RAM
*i3-4005U
*NVIDIA GeForce 820M
*Acer ASPİRE E5-571G
*500GB HDD

Son düzenleme:
Merhabalar efenim, şu soruları cevaplarsanız daha iyi bir fiyat biçebiliriz.
  • Laptop kaç yıllık?
  • Kutusu, (varsa) garantisi, faturası mevcut mu?
  • Isı değerleri ne durumda, hiç termal macun yenilemesi yaptınız mı?
  • HDD'yi sonradan mı eklediniz içinde gelen mi?

Merhabalar efenim, şu soruları cevaplarsanız daha iyi bir fiyat biçebiliriz.
  • Laptop kaç yıllık?
  • Kutusu, (varsa) garantisi, faturası mevcut mu?
  • Isı değerleri ne durumda, hiç termal macun yenilemesi yaptınız mı?
  • HDD'yi sonradan mı eklediniz içinde gelen mi?
Laptop 4.5 yıllık. Garanti namevcut.Isı değerlerini test etmedim soğutucu ile kullanıyorum bir problem yaşamıyorum. Termal macun yenilemesi bu hafta içinde yapıldı yeni bir HDD ekledim.

1550 TL gibi bir fiyat biçtim ben, söylediklerinize göre laptopun durumu çok iyi. Sahibinden'e 1600 TL'den başlatıp indirimle 1550-1500 TL'ye indirebilirsiniz.

1550 TL gibi bir fiyat biçtim ben, söylediklerinize göre laptopun durumu çok iyi. Sahibinden'e 1600 TL'den başlatıp indirimle 1550-1500 TL'ye indirebilirsiniz.
Ben olsam 1800 olarak koyardım, amaç mümkün olduğunca kar etmek. Olmazsa fiyatı düşürürsünüz 1-2 haftaya.

1500TL pahalı gibi ben 1200-1250 arası düşünüyorum.
Ben olsam 1800 olarak koyardım, amaç mümkün olduğunca kar etmek. Olmazsa fiyatı düşürürsünüz 1-2 haftaya.
Evet mantıklı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı