i3 4030U ve R5 M330 laptopta GTA 4 EFLC performansı artırma

Ekran kartı driverim güncel. Oyunu harici karta atadım oyunu en low ayarlarda 800x600 çözünürlükte oynuyorum. Ayarları biraz olsun artıramaz mıyım? Acaba bu konuda yardım edebilir misiniz? Elinizde config vb. gibi bir şey varsa (oyun orijinal).

Sistemim:
  • Core i3 4030U
  • R5 M330 2 GB (harici ekran kartı)
  • 4 GB DDR3 RAM
  • 500 GB 5400RPM harddisk

Bana FPS değerleri fazla düşük gibi geldi. i5-4200u, 8 GB DDR4 ve Intel HD 4400 ile 1280x720 çözünürlük, gölgeler dışında her şey orta ayarlarda 30 FPS sabit alıyordum.
O Nasıl Oluyor Hocam Benim Onboard la çalıştırınca 512 mb görüyo kartı ordan anlıyorum onboard ile çalıştığını... amd denetim masasından ayarlayınca 2 gb a çıkıyor harici ile çalışmış oluyor anlamadım bu işi cpu dan olabilir mi acaba?
Evet Hocam Biliyorum Gta 4 ü 5 kez bitirmişliğim var aynı sorunu bundada yaşıyorum gerçekten daha iyi ayarlarla oynamak istiyorum ancak olmuyor maalesef

Güç ve Ekran kartı sürücüsü ayarlarınızdan "maksimum performans" ayarına geçmeyi deneyebilirsiniz.
Teşekkür Ediyorum ancak zaten amd radeon ayarlarından yüksek performansı seçtim ve oyun r5 m330 ekran kartımı kullanıyor bunu şurdan anlıyorum;
oyunu yüksek performansa atamadan önce 512 mb video kartı çıkıyor gta 4 ün grafik seçeneklerinde
ve eğer yüksek performansa atarsam otomatikmen 2 gb algılıyor. Yinede Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı