İ3 4130 Sistem

Dark Gamer

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese selam. Yeni bir sistem alacağım. Aşağıdaki fotoğraftaki sistemde eksik var mı ? Şimdiden teşekkürler.

Kasa 80+ değil sanırım. Onun yerine Cooler Master K380 veya Corsair Carbide 200R alabilirsin. Söylediğim kasalar hem kalite açısından iyi hem de 80+ idi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemin üstüne Kingston V300 60 GB (450 mb okuma / 450 mb yazma) SSD ekledim sistem 2090 TL oldu. İyi yapmış mıyım ?

Sakın ! Ssd sonra alınmalı bence. Artan parayı ekran kartına yatır ve bir GTX770 al. Ssd sonra eklenebilir. Ama eğer bana R9 270X de yeter bilgisayar hızlı açılsın yeter diyorsan sana kalmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rami 4gb yapabilirsin artan parayıda ekran kartına yatırıp en azından bir GTX760 alabilirsin. Bence şu anda işlemci soğutucuya gerek yok ama sana kalmış. Benim görüşüm rami 4 gb yapman ve işlemci soğutıcuyu kaldırıp artan parayı ekran kartına yatırman.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı