i3 5005U HD 5500 Sistem Valorant'ta Anlık FPS Düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

PaRaDoKs

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4gb
Ekran kartı
intel hd graphics 5500
İşlemci
intel core i3 5005u
Arkadaşlar bir takım ayarlar sonucunda sonunda emektar laptopum Valorant 60FPS oynatmayı başardı fakat maç içerisinde takılmalar yaşıyorum. Birkaç saniyelik olsa bile FPS değerlerim yerlere iniyor. Sonra tekrar yükseliyor. Neden kaynaklı olabilir bu durum ve çözebilmemin bir yolu var mı? Yakında Allah'ın izni le yeni bir bilgisayar alacağım o zamana kadar idare etmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir takım ayarlar sonucunda sonunda emektar laptopum Valorant 60FPS oynatmayı başardı fakat maç içerisinde takılmalar yaşıyorum. Birkaç saniyelik olsa bile FPS değerlerim yerlere iniyor. Sonra tekrar yükseliyor. Neden kaynaklı olabilir bu durum ve çözebilmemin bir yolu var mı? Yakında Allah'ın izni le yeni bir bilgisayar alacağım o zamana kadar idare etmek istiyorum.

İşlemci grafiğini kullanıyorsun harici bir ekran kartı alman lazım ve RAM burada düşük kalıyor önerim 8 GB RAM yapman.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki arkadaşların yaptığını yapın. 2.39dan 5.47 kadar izleyin. Diğerlerini yapmayın (Ben eskiden öyle yapıyordum) Yeniden başlatıp kontrol edin. (Windows 10 sürücüsü varsa onun yerine 8.1 sürücüsü kurup yapmanız daha iyi sonuç verecektir.)

Geri
Yukarı