i3 530 sistem için anakart önerisi

Hocam beklerim de vergi ne kadar tutar?

Sipariş verdim 188TL civarı tuttu vergi ücreti tahminen ne kadardır?

50-60TL tutar sanırsam. Vergi geldiğinden beridir Çin'den bir şey almıyorum TR'den daha pahalıya gelebiliyor.

Akşam sipariş vereceğim baktım indirimle 188TL tuttu hocam son olarak bir de bu sistemime uygun SSD önerir misiniz? RAM aldım işlemci aldım bir o kaldı.

250-300TL okul harçlığımla para biriktiriyorum anca hocam😂

😀 PNY CS900 2.5" 120 GB 515/490 MB/S SATA 3 SSD Fiyatları ve Özellikleri
Uygun fiyatlı olarak bunları bulabildim ama 120GB SSD'ye bu kadar para vermek ne kadar mantıklı bilemedim.

😀 PNY CS900 2.5" 120 GB 515/490 MB/S SATA 3 SSD Fiyatları ve Özellikleri
Uygun fiyatlı olarak bunları bulabildim ama 120GB SSD'ye bu kadar para vermek ne kadar mantıklı bilemedim.

Tamamdır hocam teşekkürler son olarak bu sistem güncel oyunları Valorant gibi oyunlarda yüksek FPS verir mi ekran kartım 2 GB bu arada yazmayı unutmuşum

Uyumludur hocam. Anakartının overclock desteği olmadığını varsayarak yazıyorum. Base hızında X3440'dan daha iyidir. Bu sokette senin durumda alınabilecek en mantıklı işlemci. Overclock yaptığımda RX 580 ile CS:GO'sundan valorantına PUBG'sinden World of Tanks ına kadar çoğu oyunu kasmadan donmadan oynadım 1080p de. X3470 normal frekansında elindeki Core işlemciden açık ara daha iyi performans verir. Core işlemciler bu sokette oyun yönünden çok zayıf kalıyor. Aşağıdaki ilan benim, soğutucun yoksa bu işlemci ile uyumlu kule soğutucu ilanım da var ilgilenirsen sahibinden üzerinden ulaş fiyatta yardımcı olurum.

1156 pin anakarta yine 1156 pin işlemci takabilirsiniz değişen bir şey olmaz, bir tek takacağınız işlemcinin çarpan kilidi açık olursa OC yapabilirsiniz bunun içinde P55 anakart alabilirsiniz MSI ASUS Gigabyte gibi markaların. X3440 ve X3470 işlemci olarak önerebilirim.

Çarpan kilidi bu işlemcilerde kapalı. FSB artırarak overclock yapılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı