i3 6098P sisteme göre oyun tavsiyesi

myigit1661

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4
SSD veya HDD modeli
500 GB SSD
Ekran kartı
Intel HD 510 veya Radeon HD 3650
İşlemci
Intel i3 6098p
Arkadaşlar malumunuz Steam yaz indirimleri geldi. Bende bilgisayarım çok iyi olmasa da alıp oynayabileceğim, eğlenebileceğim oyunlar arıyorum. Önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.

Sistem bilgileri

RAM: 4 GB DDR3.
İşlemci: Intel i3 6098p 3.60GHz
Ekran kartı: Intel HD 510 veya Radeon HD 3650 (önerdiğiniz oyunu hangi kart açıyorsa söylemeniz daha iyi olur.)

Terraria, Don't Starve Together, Celeste, Enter the Gungeon, Rouge Legacy, Shovel knight, Starbound, Mount & Blade: Warband(bunu biliyorsundur da yazayım dedim), Super Meat Boy
kaldırıp kaldırmayacağını bilmediğim oyunlar:
Slime rancher, Hades, Hollow knight, Dead Cells, Astroneer, Cuphead, Oxygen Not Included, Fallout: New Vegas
Kaldırmayacağını düşünsem de düşük ayarlarda belki kaldırabilecek oyunlar:
Skyrim, Batman serisi, Dark Souls Remastered ve 2 SOTFS, The Forest, Metronun ilk oyunları belki, Ori serisi, F.E.A.R. serisi

Aklıma gelenler bunlar. Eski kötü bilgisayarımda oynadığım oyunları baz alarak yaptım bu listeyi sistemin hakkında çok bilgim yok bana güvenip alma yani ondan diyorum emin değilim pek.

Arkadaşlar malumunuz Steam yaz indirimleri geldi. Bende bilgisayarım çok iyi olmasa da alıp oynayabileceğim, eğlenebileceğim oyunlar arıyorum. Önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.

Sistem bilgileri.

RAM: 4 GB DDR3.
İşlemci: Intel i3 6098p 3.60GHz
Ekran kartı: Intel HD 510 veya Radeon HD 3650 (önerdiğiniz oyunu hangi kart açıyorsa söylemeniz daha iyi olur.)

Katana Zero oynayabilirsin. Zaten 25 liraydı 15'e düşmüş. Gayet eğlenceli, sistemine de uyuyor.

Terraria, Don't Starve Together, celeste, enter the gungeon, rouge legacy, shovel Knight, starbound, Mount & Blade: Warband(bunu biliyorsundur da yazayım dedim), super meat boy.
Kaldırıp kaldırmayacağını bilmediğim oyunlar:
Slime Rancher, hades, hollow Knight, Dead Cells, ASTRONEER, Cuphead, Oxygen Not Included, Fallout: New Vegas.
Kaldırmayacağını düşünsem de düşük ayarlarda belki kaldırabilecek oyunlar:
Skyrim, Batman serisi, Dark Souls Remastered ve 2 sotfs, The Forest, metronun ilk oyunları belki, ori serisi, F. E. A. R. Serisi.

Aklıma gelenler bunlar. Eski kötü bilgisayarımda oynadığım oyunları baz alarak yaptım bu listeyi sistemin hakkında çok bilgim yok bana güvenip alma yani ondan diyorum emin değilim pek.

Hocam Dead Cells vb. oyunları kasmadan oynadım. Öbür önerilerinize bakacağım teşekkürler.

Katana Zero oynayabilirsin. Zaten 25 liraydı 15'e düşmüş. Gayet eğlenceli, sistemine de uyuyor.

Bitirdim hocam.

-The Forest.
-Carx
-Payday 2
-Among Us.
-Enter the gungeon(tam kafa dağıtmalık oyun bence)

Önerdiğin oyunlar ilgimi çekti. Bakacağım hocam teşekkürler.

+18 oyunlar ve anime içerikli oyunlar seni rahatsız eder mi?

Güzel öneri varsa alabilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı