i3 6100 için anakart önerisi

Süleyman Yusuf

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Nasıl hocam LGA1151 sokete sahip o işlemci benim işlemcim yedinci nesil benimki de 1151 soket.
Fark etmiyor. Birbirlerini desteklemiyorlar.

6. ve 7. nesil 100 ve 200 serisi anakartlar, 8. ve 9. nesil işlemciler için 300 serisi anakartlar lazım.

Attığınız anakartın desteklediği işlemcilere şuradan bakabilirsiniz :

Rufat Mammadov

Hectopat
Daha fazla  
KS
KS
StarlendS

StarlendS

Nanopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafiker - Editör - Gamer - Satış ve Pazarlama Uzmanı - Sosyal Medya Uzmanı - Medya yöneticisi - İçerik yöneticisi - Marka temsilcisi - Kitle yöneticisi - İçerik strateji uzmanı
Biraz daha uygun işlemciye destekleyen anakartlar önerir misiniz? İlla anakartın canavar olmasına gerek yok. Normal günlük ihtiyaçları karşılasın yeter. Bir karara varacağız. Şimdiden teşekkürler.
@Süleyman Yusuf @Rufat Mammadov.

Rufat Mammadov

Hectopat
Daha fazla  
Biraz daha uygun işlemciye destekleyen anakartlar önerir misiniz? İlla anakartın canavar olmasına gerek yok. Normal günlük ihtiyaçları karşılasın yeter. Bir karara varacağız. Şimdiden teşekkürler.
@Süleyman Yusuf @Rufat Mammadov.

Kaliteli bir marka arıyorsanız 0 bulmanız imkansız. Daha ucuza Turbox var ama pişmanlık yaşarsanız sorumluluk kabul etmem https://www.akakce.com/anakart/en-u...-ses-lan-1151p-6-7-gen-fiyati,1503524958.html o fiyata bir MSI var bir de benim attığım anakart ASUS olan yani.

KS
KS
StarlendS

StarlendS

Nanopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafiker - Editör - Gamer - Satış ve Pazarlama Uzmanı - Sosyal Medya Uzmanı - Medya yöneticisi - İçerik yöneticisi - Marka temsilcisi - Kitle yöneticisi - İçerik strateji uzmanı

Rufat Mammadov

Hectopat
Daha fazla  
KS
KS
StarlendS

StarlendS

Nanopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek

Rufat Mammadov

Hectopat
Daha fazla  
Teşekkürler bilgilendirme için. Süleyman hocamdan başka model anakart önerisi gelmez ise. Sizin dediğiniz ASUS anakartını alacağız. İlginiz için minnettarım.

Hocam gelebilir fakat ikinci el isterseniz etiketleyelim hem kendim de H110-MK kullandım o yüzden öneriyorum @Süleyman Yusuf.

KS
KS
StarlendS

StarlendS

Nanopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Hocam gelebilir fakat ikinci el isterseniz etiketleyelim hem kendim de H110-MK kullandım o yüzden öneriyorum @Süleyman Yusuf.

İkinci el anakartta önerir misiniz? Her türlü önerilere açığım. İkinci ellere pek sıcak bakmıyoruz ama önerirseniz sevinirim.

Yeni konular

Yukarı