i3 6100 Sisteme 700TL işlemci veya ekran kartı yükseltme önerisi

umuttass

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar öncelikle sistemim;

İşlemci: i3 6100.
Anakart: ASUS H81M-K.
RAM: 8 GB DDR4.
Ekran kartı: Sapphire RX560 4 GB Pulse.

700 lira param var şu an. İşlemci veya ekran kartımı yükseltmek istediğim için i7 6700 veya ekran kartı olarak da GTX1060 3GB modeli var. Bendeki işlemci veya ekran kartımı satarsam 700 lira fark vererek ikisinden birisini alabilirim. İnşallah anlatabilmişimdir. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar öncelikle sistemim;

İşlemci: i3 6100.
Anakart: ASUS H81M-K.
RAM: 8 GB DDR4.
Ekran kartı: Sapphire RX560 4 GB Pulse.

700 lira param var şu an. İşlemci veya ekran kartımı yükseltmek istediğim için i7 6700 veya ekran kartı olarak da GTX1060 3GB modeli var. Bendeki işlemci veya ekran kartımı satarsam 700 lira fark vererek ikisinden birisini alabilirim. İnşallah anlatabilmişimdir. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Anakart'ın H81 değildir yanlış biliyorsun yanlışlık olmasın bir şey alırken. RAM ve yoksa SSD eklemesi yapabilirsin bence 6.nesil ölü yatırım ve gerçekten ikinci elleri bile çok pahalı.

i7 6700 her türlü iyi i3 kötü ve ucuz oyun için alıcaksan i7 6. nesil oyuncu işlemcisi fps 2 katına çıkarır ama seninde kararına saygı duyarım

H110M-K mış arkadaşlar çok özür diliyorum
Sanırım karıştırmış anakartı, işlemci ve RAM DDR4 olduğuna göre bu arada yazım yanlışını düzelt küfür gibi duruyor :)

Arkadaşlar çok özür diliyorum ASUS H110M-K mış. Şimdi i7 alıp sonradan 1060 alsam mı önceliği ekran kartına mı yatırsam?
Şu an sistem toplayamam paramı biriktirip ileride geçeceğim. Extra olarak SSD ve RAM'de alacağım

H110M-K mış arkadaşlar çok özür diliyorum

Arkadaşlar çok özür diliyorum ASUS H110M-K mış. Şimdi i7 alıp sonradan 1060 alsam mı önceliği ekran kartına mı yatırsam?
Şu an sistem toplayamam paramı biriktirip ileride geçeceğim. Extra olarak SSD ve RAM'de alacağım

PSU ne? Bu arada eldeki sistemi satıp üstüne ekleyerek de bir şeyler yapılabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı