i3 6100 ve RX 560 2 GB oyun performansı

Seabenkadir

Centipat
Daha fazla  
Agalar biliyorsunuz ekran kartı PC dolar fiyatlar bayağı yüksek. Ben de ikinci el yaklaşık 2000TL'ye bir sistem topladım, ikinci el i3 6100,
RX560 2 GB, 8 GB RAM, 450WPS'u, 240SSD falan var iyi mi sozce alınır mı BF3, GTA 5, PUBG, CoD falan FPS değerleri ne olur? Yazarsanız sevinirim :)
(Not: Yaklaşık 3,5 sene kullanacağım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Agalar biliyorsunuz ekran kartı PC dolar fiyatlar bayağı yüksek. Ben de ikinci el yaklaşık 2000TL'ye bir sistem topladım, ikinci el i3 6100,
RX560 2 GB, 8 GB RAM, 450WPS'u, 240SSD falan var iyi mi sozce alınır mı BF3, GTA 5, PUBG, CoD falan FPS değerleri ne olur? Yazarsanız sevinirim :)
GTA'yı ve BF 3'ü rahatça oynarsın PUBG'yi de orta ayarlarda oynatacağını düşünüyorum fakat CoD hakkında bir fikrim yok.

PSU marka SSD marka ne 8 GB RAM GTA 5 ve yeni oyunlarda yetmeyebilir.

GTA'yı ve BF 3'ü rahatça oynarsın PUBG'yi de orta ayarlarda oynatacağını düşünüyorum fakat CoD hakkında bir fikrim yok.
Teşekkürler, peki alınır mı sizce 2000tl ye?
Şahsen 8 GB RAM kullanıyorum bir sorun olmadı GTA da falan yüksek ayarlarda oynatıyor ama 8 GB günümüzde yetersiz olabilir 2000 TL'ye iyi toplamışsınız helal olsun iyi günlerde kullanın.
Teşekkürler ama daha almadım alınır mı diye soruyorum?

Yeni konular

Geri
Yukarı