İ3 6100 ve RX 560 Sistem Toplama

berat trk

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarı ile bu konuda bilginiz pek az. Bütçenizi ve bilgisayarı hangi amaç ile kullanmak istediğinizi söyleyin daha verimli bir sistem önerisi yapabiliriz böylece. Bu arada yukarıda yazdığınız sistem tamamen uyumsuz.

Sercan hocam merhabalar. Benim bütçe sınırım 1860-1880 o civarlarda. Oyun odaklı bir sistem toplamak istiyorum teşekkür ederim şimdiden.

Max. verebileceğim para 1900 TL, daha fazla bütçem yok maalesef. Güvenilir sitelerden öneri yapabilmen mümkünse tadından yenmez :)

Sercan hocam merhabalar. Benim bütçe sınırım 1860-1880 o civarlarda. Oyun odaklı bir sistem toplamak istiyorum teşekkür ederim şimdiden.

Max. verebileceğim para 1900 TL, daha fazla bütçem yok maalesef. Güvenilir sitelerden öneri yapabilmen mümkünse tadından yenmez :)
Sepet - inventus
Şöyle örnek bir sistem bırakayım ben. Tavsiyem ise intel G4560'ın yokluğunda işlemciyi ikinci elden 6. nesil veya daha düşük seviye pentium modellerinden alabilirsin. böylece 200 lira kadar daha az ödersin. Ekran kartını da ikinci elde kovalayabilirsin. Ekran kartı RX460, RX560, veya GTX 1050 olabilir. Daha aşağısını çok ta tavsiye etmem. Şuan için uygun fiyata topla kullan ekonomik bir sistem öneremem çünkü ekran kartı ve bu sınıftaki işlemcilerde ciddi stok sorunu var ve fiyatlar değişken ve çok artmış durumda.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı