i3-7100 Sisteme yükseltme önerisi

Nysentiera

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Bende şu an işlemci olarak i3 7100 ve ekran kartı olarak GTX 650 var. Sizce ekran kartını GTX 1050 Ti yapayım mı yoksa işlemciyi mi yükselteyim? Açıkçası daha iyi oyunlar oynayabilmek istiyorum. Sizin fikrinizi de alayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayacağınız oyunlara falan bağlı hocam. Eğer 1050 Ti düşünüyorsanız elimde Gigabyte 1050 Ti 4GB Tek fanlı modeli mevcut 1600 TL'ye bırakırım. Ayrıca ilgilenirseniz i5 2320, 4C 4T bir işlemcim var. Daha sonra işlemcinizi satıp biraz eklemeyle i7 2600 alabilirsiniz.

Bütçe olarak değil de 2. el düşünüyorum. Oynamak istediğim olarak God of War oynamak istiyorum. Onun dışında Forza Horizon 5 ETS 2 vb. oyunlar. God of War oynamak istediğim için ekran kartı istiyorum. Low ayarlarda bile oynasam kafi.

Bu tarz bir sistem yaparsanız düşük ayarlar 25-30 FPS oynatabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tarz bir sistem yaparsanız düşük ayarlar 25-30 FPS oynatabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni FSR 2.0 desteği ile 80 FPS'e kadar çıktığını görmüştüm Low ayarlarda.

Çok yüklenmezseniz ısınma sorunları ortaya çıkmayacaktır. Ek olarak istediğiniz oyunları kaldırabilecek güçte bir ekran kartı.

Geri
Yukarı