i3-7100 ve H110M sistem için ekran kartı önerisi

Bytr

Femtopat
Daha fazla  
Ekonomik sebeplerden dolayı sistemi yavaş yavaş yükseltmeyi düşünüyorum. Başlıktaki ekipmanların kaldırabileceği en maksimum ekran kartı nedir? Önceliğim ekran kartı. RTX 2060'la uyumlu olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekonomik sebeplerden dolayı sistemi yavaş yavaş yükseltmeyi düşünüyorum. Başlıktaki ekipmanların kaldırabileceği en maksimum ekran kartı nedir? Önceliğim ekran kartı. RTX 2060'la uyumlu olur mu?

Eğer 1080P oynayacaksanız RTX 2060'ı besleyebileceğini sanmıyorum işlemcinin :(

1050Ti'dan güçlü kartlarla darboğaz yapar o işlemci. Hakkı ikinci el 1050Ti, R9 380, GTX 960 gibi kartlar.

Hayır RTX 2060 ile darboğaz olur. Bütçe nedir?
5 k kadar ilk anakartla işlemciyi değiştirsem sonra ekran kartını değiştirsem problem yaratır mı bana cevap için şimdiden teşekkürler
Hayır RTX 2060 ile darboğaz olur. Bütçe nedir?
5 k kadar var önerebileceğiniz anakart ve işlemci var mı sonradan ekran kartını da yükseltebileyim

5 k kadar ilk anakartla işlemciyi değiştirsem sonra ekran kartını değiştirsem problem yaratır mı bana cevap için şimdiden teşekkürler

5 k kadar var önerebileceğiniz anakart ve işlemci var mı sonradan ekran kartını da yükseltebileyim
Bence 5000 TL'ye sıfır sistem toplayın.

2 tane.

5500 TL ile bu sistem çıkıyor. Fakat 5000 TL'yi aşamam derseniz. Kasayı aşağıda verdiğim kasadan seçip, RAM'lardan 2 adet yerine 1 adet alabilirsiniz. Fakat bütçe olunca 1 adet daha 8 GB ram eklemesi yapmalısınız.

2 tane.

5500 TL ile bu sistem çıkıyor. Fakat 5000 TL'yi aşamam derseniz. Kasayı aşağıda verdiğim kasadan seçip, RAM'lardan 2 adet yerine 1 adet alabilirsiniz. Fakat bütçe olunca 1 adet daha 8

2 tane.

5500 TL ile bu sistem çıkıyor. Fakat 5000 TL'yi aşamam derseniz. Kasayı aşağıda verdiğim kasadan seçip, RAM'lardan 2 adet yerine 1 adet alabilirsiniz. Fakat bütçe olunca 1 adet daha 8 GB ram eklemesi yapmalısınız.

gerçekten çok yardımcı oldunuzçok teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı