i3 8100 Ekran Kartsız Sistem Toplama

cagribulbul60

Hectopat
Arkadaslar bu sistemi düşünüyorum, ekran kartı daha sonra alacağım. Fiyat daha çıkamam düşüncelerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler 😊
772066C1-66CB-443F-941F-CAEB44FF3667.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair Spec-01' in eski bir kasa olduğunu ve kablolamasının çok iyi olmadığını biliyorum. Dolayısıyla önermem.

Seçtiğiniz kasa ve güç kaynağının fiyatı 465 TL imiş. Ben de bu bütçe dahilinde size bu ikiliyi tavsiye ederim:
Anakart olarak da H310 chipset yerine 5-6 TL farkla B360 chipset' li bir anakart tercih edebilirsiniz:
RAM' i de 2400 Mhz yapmanız daha iyi olur. 2133 Mhz ile aralarında fiyat farkı olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Corsair Spec-01' in eski bir kasa olduğunu ve kablolamasının çok iyi olmadığını biliyorum. Dolayısıyla önermem.

Seçtiğiniz kasa ve güç kaynağının fiyatı 465 TL imiş. Ben de bu bütçe dahilinde size bu ikiliyi tavsiye ederim:
Anakart olarak da H310 chipset yerine 5-6 TL farkla B360 chipset' li bir anakart tercih edebilirsiniz:
RAM' i de 2400 Mhz yapmanız daha iyi olur. 2133 Mhz ile aralarında fiyat farkı olduğunu düşünmüyorum.
Teşekkür ederim hocam yalnız bu kasaya optik sürücü takılabiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır takılamaz. Kullanımı oldukça azaldığı için yeni nesil kasalarda optik sürücü yuvası pek bulunmuyor artık.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı