i3 9100F ekran kartı önerisi

Onurcan Koloğlu

Hectopat
Sistem:
i3 9100F.
MSI B365M PRO-VDH.
Corsair TX 650 güç kaynağı.
8x2 2400 MHz RAM.

Bu sisteme alabileceğim en uygun ekran kartı nedir? Biraz araştırdım fakat herkes farklı bir şey söylediği için konu açma gereği duydum. Bu sistemde kullanabileceğim en iyi ekran kartı nedir? Hangi ekran kartıyla hiç darboğaz sorunu yaşamam?
Rica ediyorum şu işlemciyi al bu işlemci bir işe yaramaz gibi önerilerde bulunmayın bu sistem halihazırda durduğu için bu sisteme uygun bir kart arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
En fazla 1650S. Bütçe nedir ? Önerilerim. Gigabyte Nvidia GeForce GTX 1650 Super Windforce OC 4GB Fiyatı

Sistem:
i3 9100F.
MSI B365M PRO-VDH.
Corsair TX 650 güç kaynağı.
8x2 2400 MHz RAM.

Bu sisteme alabileceğim en uygun ekran kartı nedir? Biraz araştırdım fakat herkes farklı bir şey söylediği için konu açma gereği duydum. Bu sistemde kullanabileceğim en iyi ekran kartı nedir? Hangi ekran kartıyla hiç darboğaz sorunu yaşamam?
Rica ediyorum şu işlemciyi al bu işlemci bir işe yaramaz gibi önerilerde bulunmayın bu sistem halihazırda durduğu için bu sisteme uygun bir kart arıyorum.
Şu kartı önerebilirim.

En fazla 1650S. Bütçe nedir ? Önerilerim. Gigabyte Nvidia GeForce GTX 1650 Super Windforce OC 4GB Fiyatı

Bütçede sıkıntı yok bir kez alıp en uygun olanını almak istiyorum

5500 xt mi 1650 super mi terchi edeyim testlerine baktığım kadarıyla 1650 super daha soğuk çalışıyor ama driver güncellemeleri ile amdnin daha öne geçeceğini söylemiş birkaç kişi siz ne önerirsiniz son olarak 8 gb versiyonunu alsam sıkıntı yaşar mıyım
1650S daha stabil çalışıyor 4 GB şuanlık yeterlidir. Driver sorunları istemiyorsanız 1650S alın ancak teknoloji şans işi. Testleri bırakayım ben.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı