i3-9100F + GTX 1650S Sistemin CS:GO performansı

RX 570 + i3 9100F olan sistemim de her şey en sonda 1080P görüntü kalitesinde 150-200 FPS alıyorum. Muhtemelen 200 - 250 FPS "768P görüntü kalitesinde" arası alırsınız.

Hepinize teşekkürler buradan gelen yorumlara bakılacaksa güzel bir bilgisayar gibi duruyor ve almaya karar verdim tavsiyeleriniz ve yardımlarınız için tekrardan teşekkürler.

Henüz alım yapılmadı ise RAM artırımını mevcut RAM'in sayısını arttırarak yapmak kit olarak almaktan daha ekonomik ve Corsair 550 Watt güç kaynaklı kasaya çevirmekte görece ekonomik. Ben bunların üstüne SSD'yi 240 GB'a düşürüp cumartesi günü sipariş verdim. Gördüğüm kadarıyla piyasadaki en ekonomik 1650 Super teklifi buydu. Sizin sisteminizde şimdiden hayırlı olsun.

Henüz alım yapılmadı ise RAM artırımını mevcut RAM'in sayısını arttırarak yapmak kit olarak almaktan daha ekonomik ve Corsair 550 Watt güç kaynaklı kasaya çevirmekte görece ekonomik. Ben bunların üstüne SSD'yi 240 GB'a düşürüp cumartesi günü sipariş verdim. Gördüğüm kadarıyla piyasadaki en ekonomik 1650 Super teklifi buydu. Sizin sisteminizde şimdiden hayırlı olsun.
teşekkür ederim,eğer sipariş vermemiş olsaydım bu önerinizi yapabilirdim,ama biraz geç kaldım sanırım :D. Yinede tekrardan teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı