i3-9100F + RX 470 için bilgisayar kasası PSU dahil tavsiyesi

Bütçe
600-800

Klutzy337

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar öncelikle. Sistemde yükseltmeye gideceğim için yeni bir güç kaynağına ihtiyaç duydum ancak elimde artan parçalarla da bir bilgisayar toplayacağım için güç kaynağı dahil bir bilgisayar kasası almaya karar verdim.
Sistem:
- i3 9100F.
- RX 470.
- 2x8 GB Corsair 2400 MHz RAM.
- Gigabyte H310M S2V.
- 2X HDD 7200 RPM.
- 240 GB SSD.
Sizden ricam bu sisteme dahili PSU olan bir bilgisayar kasası veyahut PSU + bilgisayar kasası önermeniz, şimdiden teşekkürler.

Düzenleme: Sistemi alalı 3 yıl oldu yakın zamanda anakart ve işlemci değiştirdim ve ekstra ram ekledim ancak bir sorunum var o da: Far Cry 3 ve Sniper Ghost Warrior 3 oyunlarını oynarken birden görüntü gidiyor, arkada açıksa Discord veya oyunun sesleri gelmeye devam ediyor fakat görüntü kesiliyor ve bilgisayarı komple kapatmadan sorun çözülmüyor ve aynı hata sürekli aynı şekilde tekrarlanıyor.
Dipnot: Far Cry 3 eski sistemde, Sniper Ghost Warrior 3 şu anki sistemde sorun yaratıyor.

Son düzenleme:
Attığınız kasaların ön kısmı tam mesh değil sanırım hava sirkülasyonunda bir sıkıntı çekmez miyim?

Attığınız kasaların ön kısmı tam mesh değil sanırım hava sirkülasyonunda bir sıkıntı çekmez miyim?
Hava akışı full mesh kasalar kadar iyi olmasa da üzecek bir hava akışı yok, gayet iyi.

Aerocool Ore Saturn + Cooler Master MWE 550 de düşünebilirsiniz.

Piyasaya uzun süredir hakim değilim bir de bilmediğim bir marka hakkında sizden bilgi almak isterim.

Bu ikisi hakkında bir fikriniz var mı acaba?
XIGMATEK BEAST 4 x RGB FANLI X-POWER 650W 80PLUS USB 3.0 MidT ATX KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bütçeyi artırdığım vakit bu kasa nasıldır?
Fanlar önde ki panel ile yapışık değil ve panelin alt ve üst kısmı mesh yapıda. Herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.
Hava akışı full mesh kasalar kadar iyi olmasa da üzecek bir hava akışı yok, gayet iyi.

Aerocool Ore Saturn + Cooler Master MWE 550 de düşünebilirsiniz.

XIGMATEK BEAST 4 x RGB FANLI X-POWER 650W 80PLUS USB 3.0 MidT ATX KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bütçeyi artırdığım vakit bu kasa nasıldır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı