i3-9100F sisteme 3500TL ekran kartı önerisi

Badumein

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm, forum da yeniyim bir kusurum bir hatam olursa belirtirseniz sevinirim.
Başlıkta ki belirttiğim gibi ekran kartı alacağım fakat 0 almak mümkün değil. Şu an da bütçem 3500TL alabileceğim sistemi rahat ettirebileceğim ekran kartı önerir misiniz? Sadece marka önerip bırakmayın ama, neden o kartı almam gerektiğini de belirtin saygılar.

İşlemci: Intel i3-9100F
RAM: 16 GB RAM
Şu anki kullandığım ekran kartı: Zotac 750 Ti
Power: 600W ya da 650W olmalı

Bu sistemi darboğaz yapıyor mu yapmıyor mu bilmiyorum ama rahatlatacak bir ekran kartı önemli, oynamak istediğim oyunlar kaldı çünkü, Marvel Avengers, God of War, Warzone daha çıkacak yeni oyunlar olacak bunları açacak bir kart önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamünaleyküm, forum da yeniyim bir kusurum bir hatam olursa belirtirseniz sevinirim.
Başlıkta ki belirttiğim gibi ekran kartı alacağım fakat 0 almak mümkün değil. Şu an da bütçem 3500TL alabileceğim sistemi rahat ettirebileceğim ekran kartı önerir misiniz? Sadece marka önerip bırakmayın ama, neden o kartı almam gerektiğini de belirtin saygılar.

RAM: 16 GB RAM
Şu anki kullandığım ekran kartı: Zotac 750 Ti
Power: 600W ya da 650W olmalı

Bu sistemi darboğaz yapıyor mu yapmıyor mu bilmiyorum ama rahatlatacak bir ekran kartı önemli, oynamak istediğim oyunlar kaldı çünkü, Marvel Avengers, God of War, Warzone daha çıkacak yeni oyunlar olacak bunları açacak bir kart önemli.
2.el RX 5500 XT öneririm.

4 GB'ı alınmaz 8 GB ınıda bulamaz.

RAM: 16 GB RAM.
Şu anki kullandığım Ekran kartı: Zotac 750 Ti.
Power: 600W ya da 650W olmalı.

2.el 1650 Super al.

AMD istemiyorum malesef ama önerin gene düşüncem
4 GB'ı alınmaz 8 GB ınıda bulamaz.

2.el 1650 Super al.
1650super bende düşünüyorum ama sisteme darboğaz yapar mı acab
Ve aleykum selam.
1050 Ti sıfır olarak tavsiye ederim.
750 Ti'den geçince fark eder.
1050ti almayı düşündüm fakat ona 2500tl vermek mantıksız 970 gibi bı kart 1050ti dan üstün performans veriyor ki 1-2 sene içerisinde 1050ti kartına güncelleme durdurulcağını düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı