BIOSTAR H310M Windows 7 kuramıyorum

Blodiy

Hectopat
Merhabalar, %100 emin olduğum bir Windows 7 USB diskim var. Fakat yeni aldığım sistemde bu flash ile format atamıyorum. Windows 8 ve Windows 10 formatı atabiliyorum fakat Windows 7 formatı atamıyorum. Format ekranı gelmiyor sadece siyah ekranda kalıyor.

• Sistemim.
RX 570.
i3-9100F.
BIOSTAR H310M anakarttan dolayı sanıyorum.
8 GB RAM.

Lütfen Windows 10 kurmamı önermeyin. Windows 7'de ufak bir işim var sonrasında zaten Windows 10'a geçeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, %100 emin olduğum bir Windows 7 USB diskim var. Fakat yeni aldığım sistemde bu flash ile format atamıyorum. Windows 8 ve Windows 10 formatı atabiliyorum fakat Windows 7 formatı atamıyorum. Format ekranı gelmiyor sadece siyah ekranda kalıyor.

• Sistemim.
RX 570.
i3-9100F.
BIOSTAR H310M (anakarttan dolayı sanıyorum.)
8 GB RAM.

(Lütfen Windows 10 kurmamı önermeyin. Windows 7'de ufak bir işim var sonrasında zaten Windows 10'a geçeceğim.)

Parçalar çok yeni. Windows 7 2009'da çıkmış bir işletim sistemi. Normal yani. Zaten Windows 7'ye destek vermiyoruz.

Rufus ayarlarınızı paylaşır mısınız?
Edit: Eğer arkadaşların dediği gibi kurulamama durumu varsa Windows 10 içine VMware ile Windows 7 kurmak işinizi görebilir belki.

(Lütfen Windows 10 kurmamı önermeyin. Windows 7'de ufak bir işim var sonrasında zaten Windows 10'a geçeceğim.) Diye belirttim forumda hocam.
Bende Windows 7'ye destek vermiyoruz diye belirttim hocam.
Ekran Alıntısı.PNG

Geri
Yukarı