i3 M370 sisteme hikayeli oyun önerisi

Nightman0

Femtopat
Yer
Antalya
Arkadaşlar sistemim şu:
Windows 7 64 Bit.
Intel(r) Core(tm) i3 CPU m 370 2.40GHz
3 GB RAM.
1 GB ekran kartı (Intel)
DirectX 11

10 yıllık bilgisayar. Yeni bilgisayar alacak durum da yok. Pandemide de evde otura otura sıkıldım. Bilgisayarı zorlamayacak oyun arıyorum ama hikayeli olursa daha çok sevinirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sistemim şu:
Windows 7 64 Bit.
Intel(r) Core(tm) i3 CPU m 370 2.40GHz
3 GB RAM.
1 GB ekran kartı (Intel)
DirectX 11

10 yıllık bilgisayar. Yeni bilgisayar alacak durum da yok. Pandemide de evde otura otura sıkıldım. Bilgisayarı zorlamayacak oyun arıyorum ama hikayeli olursa daha çok sevinirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum :)
Terraria.

Hocam selamlar,

Terraria'da çok bir hikaye bulamayabilirsin daha çok sandbox mekanikleri önde olduğundan dolayı. O yüzden ben Undertale ve To The Moon önereceğim. Her iki oyun da şu an Steam'de 18TL ancak indirimde 3-6TL arasına kadar iniyormuş. İki oyun da Christopher Nolan'ın elinden çıkmış bir filmmiş gibi hikayeye sahip. Yeri geldiğinde salya sümük ağlatır, yeri geldiğinde mutluluktan ağlatır. Gerçekten herkesin deneyimlemesini isterim. Sağlam oyunlardır.

Hocam selamlar,

Terraria'da çok bir hikaye bulamayabilirsin daha çok sandbox mekanikleri önde olduğundan dolayı. O yüzden ben Undertale ve To The Moon önereceğim. Her iki oyun da şu an Steam'de 18TL ancak indirimde 3-6TL arasına kadar iniyormuş. İki oyun da Christopher Nolan'ın elinden çıkmış bir filmmiş gibi hikayeye sahip. Yeri geldiğinde salya sümük ağlatır, yeri geldiğinde mutluluktan ağlatır. Gerçekten herkesin deneyimlemesini isterim. Sağlam oyunlardır.
Evet. Undertale bilmeyen yoktur herhalde :) fakat To The Moon'u duymamıştım.Dediğiniz gibi Terraria'da pek hikaye yokmuş videolarına göz attım ama çok ta ilgi çekici değil açıkçası :) Karar verdim To The Moon'u oynayacağım.Çünkü böyle oyunların hikayesi gerçekten müthiş oluyor.Tavsiyeniz için teşekkür ederim iyi akşamlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı