i3 M380 PC oyuna girince mavi ekran veriyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

hayatzorbe

Picopat
Daha fazla  
RAM
3
İşlemci
Intel core i3 m380 2.53 GHz
PC'de robloxa girince mavi ekran hatası ile karşılaşıyorum. Böyle bir sorun yoktu önceden dostlar :)

PC'de 3 hesap var üçündede oyun yüklü hepsinde aynı sorun var.

Oyunu silemem doğrulama sistemini geçemiyorum (zar doğrulaması)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine aynı sorun hepsi. Dediklerimi yapmalıydınız ama sisteminiz eski bayağı. Sanırım yeni bir sistem almanın vakti gelmiş gibi sizin için. Kusura bakmayın.
yok hocam ne kusuru yinede çok teşekkür ederim

Yine aynı sorun hepsi. Dediklerimi yapmalıydınız ama sisteminiz eski bayağı. Sanırım yeni bir sistem almanın vakti gelmiş gibi sizin için. Kusura bakmayın.
hocam sadece robloxta oluyor yeni fark ettim diğer oyunlarda böyle bir sorun yok

Yanlış anlamayın bu arada size laf atmıyorum. Sisteminiz eski olduğu için sürücüleri internet üzerinden bulamadık. İyi günler size...

Sürücülerden kaynaklanıyordur işte dediğim gibi ama böyle dediğinize göre belki bilgisayara fazla yüklendiğiniz için oluyordur. Roblox'ta hangi oyunları oynuyorsunuz?
murder mystery, brookhaven pcye yüklenme olmuyor ısınmıyor oyuna girince zaten

Sürücülerden kaynaklanıyordur işte dediğim gibi ama böyle dediğinize göre belki bilgisayara fazla yüklendiğiniz için oluyordur. Roblox'ta hangi oyunları oynuyorsunuz?
ısınma olmuyor

driverfix ile tarattığımda sürücler güncel değikl yazıyor sızın dedığınız program yanlış olabilir mi hocam

Peki o zaman anladım. İyi günler tekrardan.
iyi günler

Geri
Yukarı