i3 sistem Valorant güncellemesi sonrası sürekli yeniden başlıyor

ardakapu

Decapat
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Dün Valorant'ı güncelliyordum, bir anda ekran dondu ve siyah ekran verdi. Sonra geri açıldı ve Valorant ekranı gelmedi. CS:GO'ya girmeye çalıştım, değişik renkler verip oyundan attı. Daha sonra LoL'e gireyim dedim, 40FPS'ye düştü 110 FPS'den ve şu an açılıyor ama sonra ekran gelmiyor ve mavi ekran veriyor. Sürekli böyle böyle yeniden başlatıyor kendini.

Sistem: 8 GB RAM, i3 2.10 GHz, AMD HD 7500-7600 Series.

VALORANT Gerekli Programı Kuramadık Hatası, Yeniden Başlatma Hatası, Van 44, Van 45, Van -81​

Bu noktada yapmamız gereken Denetim Masası üzerinden VALORANT ve Vanguard'ı (bazı durumlarda Vanguard yüklenmemiş olabiliyor) tamamen kaldır lütfen. Ayrıca C:\Riot Games klasörünün içerisinde bulunan Riot Client dosyasını sil lütfen. Sonrasında güvenlik duvarını devre dışı bırakmanı istiyorum. Eğer antivirüs programı kullanıyorsan onu da devre dışı bırak veya oyuna özel izinler ver lütfen. Deneme amaçlı olarak sisteminden geçici bir süreliğine silebilirsin de. Güvenlik duvarını devre dışı bırakmak için;

• Denetim Masası'nı aç lütfen,
  • Sistem ve Güvenlik Seçeneğine tıkla,
  • Windows Güvenlik Duvarı'na tıkla,
  • Sol taraftan Windows Güvenlik Duvarı'nı etkinleştir veya devre dışı bırak seçeneğine tıkla,
  • Oradaki seçeneklerden Güvenlik duvarını kapatabilirsin. ^^
Daha sonrasında oyunu sistemine tekrar kur lütfen. Kurulum bittikten sonra oyunu açarken sağ tıklayıp Yönetici Olarak Çalıştır lütfen.

Son Yamadan Sonra Yaşanan Mavi Ekran Sorunu ve Sesli Sohbet Ayarlarının/Kişilerin Ses Seviyesinin Sıfırlanması​

Dostum bu hata maalesef ki son yamadan sonra oluştmaya başladı ama hiç dert etme. Kısa sürede çözüleceğinden emin olabilirsin. ^^ Bazen böyle ufak aksilikler olabiliyor tabi. Oyun gelişirken ve güzelleşirken böyle ufak pürüzler çıkabiliyor. Bunun nedeni ise her bilgisayar aynı işletim sistemini kullansa da birbirlerinden oldukça farklılar. Bu yüzden nadiren böyle ufak uyuşmazlıklar yaşanabiliyor ama ekip arkadaşlarım çoktan çalışmalara başladılar bile. Çok yakında bu sorunda çözülecektir. ^^

Riot desteğe yazmıştım bunları yolladılar genel sorun çarşamba gününki güncellemeden sonra oldu hepsi.

Valorant Gerekli Programı Kuramadık Hatası, Yeniden Başlatma Hatası, Van 44, Van 45, Van -81​

Bu noktada yapmamız gereken Denetim Masası üzerinden Valorant ve Vanguard'ı (bazı durumlarda Vanguard yüklenmemiş olabiliyor) tamamen kaldır lütfen. Ayrıca C:\Riot Games klasörünün içerisinde bulunan Riot Client dosyasını sil lütfen. Sonrasında güvenlik duvarını devre dışı bırakmanı istiyorum. Eğer antivirüs programı kullanıyorsan onu da devre dışı bırak veya oyuna özel izinler ver lütfen. Deneme amaçlı olarak sisteminden geçici bir süreliğine silebilirsin de. Güvenlik duvarını devre dışı bırakmak için;

• Denetim Masası'nı aç lütfen,
  • Sistem ve Güvenlik Seçeneğine tıkla,
  • Windows Güvenlik Duvarı'na tıkla,
  • Sol taraftan Windows Güvenlik Duvarı'nı etkinleştir veya devre dışı bırak seçeneğine tıkla,
  • Oradaki seçeneklerden Güvenlik duvarını kapatabilirsin. ^^
Daha sonrasında oyunu sistemine tekrar kur lütfen. Kurulum bittikten sonra oyunu açarken sağ tıklayıp Yönetici Olarak Çalıştır lütfen.

Son Yamadan Sonra Yaşanan Mavi Ekran Sorunu ve Sesli Sohbet Ayarlarının/Kişilerin Ses Seviyesinin Sıfırlanması​

Dostum bu hata maalesef ki son yamadan sonra oluştmaya başladı ama hiç dert etme. Kısa sürede çözüleceğinden emin olabilirsin. ^^ Bazen böyle ufak aksilikler olabiliyor tabii. Oyun gelişirken ve güzelleşirken böyle ufak pürüzler çıkabiliyor. Bunun nedeni ise her bilgisayar aynı işletim sistemini kullansa da birbirlerinden oldukça farklılar. Bu yüzden nadiren böyle ufak uyuşmazlıklar yaşanabiliyor ama ekip arkadaşlarım çoktan çalışmalara başladılar bile. Çok yakında bu sorunda çözülecektir. ^^

Riot desteğe yazmıştım bunları yolladılar genel sorun çarşamba gününki güncellemeden sonra oldu hepsi.

Kanka sen denedin mi düzeldi mi?

Ekran kartının tam modelini yazar mısın Windows tuşu+r baş çalıştır bölümü açılacak oraya DxDiag yaz ekran bölümünden ekran kartını söyler misin?

AMD Radeon HD 7500 7600 series.
Kanka sen denedin mi düzeldi mi?

PC açılmıyordu güvenli moda alıp Valorant'ı Full'den sildim ama değişen bir şey olmadi.

Geri
Yukarı