i5 10200H Fortnite'da 99 derece oluyor

Ürün yeni mi? Termal macun değişimi veya fan temizlemesi yapabilirsiniz. Ha eğer yeniyse direkt servise gönderin derim.

Merhaba. CPU i5 10200H ve GPU GTX 1650. Fortnite adlı oyunda CPU bayağı ısınıyor, bir derece daha yükselse mavi ekran verecek.
Mavi ekran vermez.
CPU'yu Undervolt edebilirsin başka pek çözümü olacağını sanmıyorum. Termal macun olarak kaliteli bir tanesini de sürebilirsin. Laptop'un içi tozlandıysa tozunu da almayı düşünebilirsin.

Mavi ekran vermez.
CPU'yu Undervolt edebilirsin başka pek çözümü olacağını sanmıyorum. Termal macun olarak kaliteli bir tanesini de sürebilirsin. Laptop'un içi tozlandıysa tozunu da almayı düşünebilirsin.
tozunu aldım 4 gün önce.
Bilgisayar marka modeli ne tam olarak?
monster abra v16.5
Hiçbir bilgi yok. Macun yenilemesi ve temizlik yapın.

Yaptım temizlik 1 hafta önce. Macun yenilenmesine gerek yok 3 ay önce aldım bilgisayarı.
Termal macun ne zaman sürüldü? Kasan nasıl hava giriş çıkışları? Stok fan mı? Lütfen detay verin.
stok fanmı bilmiyorum. termal macun ne zaman sürüldüğünüde bilmiyorum. çünkü laptopum var.

Keşke Monster almasaydınız. Laptopun hava çıkışlarının duvarın dibinde olmamasına dikkat edin laptopu stand ile kullanın ki alttan hava alsın. Onun dışında kaliteli bir termal macun alıp yenileyebilirsin belki başka da undervolt dışında seçenek kalmıyor.

Geri
Yukarı