i5 10210U sistem "Otomatik onarıma hazırlanıyor" ekranında kaldı

Mehmet32781

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6600 RYZEN 5 5500 GİGABYTE A520MK V2 16 GB RAM
RAM
Kingston 8 gb
SSD veya HDD modeli
Kingston 480gb
Ekran kartı
Mx230
İşlemci
i5 10210U
Arkadaşlar merhaba bugün bilgisayarımın sürücülerini güncelliyordum. Yeniden başlat seçeneğini seçtim ve bir anda bilgisayar 2 kere mavi ekran verdi ardından otomatik onarima hazırlanıyor diye bir kısma attı. Ne yapacağımı bilmiyorum desteğinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1675452425217803625470347133868.jpg
    1675452425217803625470347133868.jpg
    116,1 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba bugün bilgisayarımın sürücülerini güncelliyordum. Yeniden başlat seçeneğini seçtim ve bir anda bilgisayar 2 kere mavi ekran verdi ardından otomatik onarima hazırlanıyor diye bir kısma attı. Ne yapacağımı bilmiyorum desteğinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Ne zamandır bekliyorsunuz. Ben de önceden aynı ekranda 1 saat falan kalmıştım. PC resetlenip normal bir şekilde açılmıştı.

Ne zamandır bekliyorsunuz. Ben de önceden aynı ekranda 1 saat falan kalmıştım. PC resetlenip normal bir şekilde açılmıştı.

Vallahi şu an 40 50 dk yi devirdik hala aynı ekran hiçbir simge hiçbir şey yok sadece onarıma hazırlanıyor ve Casper yazisi var.

Beklemekten sıkıldıysanız ve umudunuz yoksa kapatın ve tekrar başlatın. Gelen ekranı yine yazın, bekliyorum.

Hocam mavi ekran verdi kapandı açıldı yine aynı ekran.

Beklemekten sıkıldıysanız ve umudunuz yoksa kapatın ve tekrar başlatın. Gelen ekranı yine yazın, bekliyorum.

BIOS'a girmeyi düşünüyorum hocam YouTube'da bir video var oradan örnek almayı düşünüyorum.

Bir şekilde güvenli moda girmeyi denemeniz lazım. Bilgisayar açılırken F8 basmayı deneyin ve advance boot gibi bir menünün çıkması lazım. Orada safe mode seçip açmayı deneyin. Açılırsa yazın.

Hocam bilgisayarı sorunu çözemediğim için kapattım devamında ne yapacağımı siz buradan söyleseniz olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı