i5-10210U ve MX230 için termal macun önerisi

Arctic MX-4 2019 Edition'un sahte bir macun olduğuna dair çok fazla iddia var, hatta piyasada bulunan 20 TL'lik modellerden bile daha kötü bir yapıya sahip gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buradan orijinal bir şekilde alabilirsin.

Arctic MX-4 2019 Edition'un sahte bir macun olduğuna dair çok fazla iddia var, hatta piyasada bulunan 20 TL'lik modellerden bile daha kötü bir yapıya sahip gibi.

10750H ve RTX 3060 da kullanıyorum hocam bu macunu hiçbir sıkıntısını görmedim. Sadece U serisi ve MX serisi için daha ucuz yollu bir şey önerilir mi onun için açtım konuyu.

10750H ve RTX 3060 da kullanıyorum hocam bu macunu hiçbir sıkıntısını görmedim. Sadece u serisi ve MX serisi için daha ucuz yollu bir şey önerilir mi onun için açtım konuyu.

Yani hocam harcanacak miktar çok çok az bence kullanın gitsin kaliteli olduğu için de uzun bir süre değiştirmenize gerek kalmaz.

Geri
Yukarı