i5 10300H CPU'da voltaj kilidi açma

Boş değil. Voltaj kilidi açılıyor. Ben de bu şekilde UV yaptım. Adımları uyguladıysanız ve boş olduğunu iddia ediyorsanız voltaji biraz fazla düşürün ve sistemin kilitlenmesini veya mavi ekran vermesini görebilirsiniz kanıt için.
sen yanliş
Boş değil. Voltaj kilidi açılıyor. Ben de bu şekilde UV yaptım. Adımları uyguladıysanız ve boş olduğunu iddia ediyorsanız voltaji biraz fazla düşürün ve sistemin kilitlenmesini veya mavi ekran vermesini görebilirsiniz kanıt için.
sen yanlış anladın beni bu bios aynisı digerlerinde farkli oluyordu onu kastediyorum
birde model asiri isindigi icin bos degil 95 98 derece bir islemci 8 aylik bir pcde boyleyse undervolt lazim ben kilit acmayi ariyordum tro lu birseydi uygulamanin ismi ordan yapıcam zaten
Marka model nedir ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video ile 10. nesil için mümkün.
marka modeli Asus tuf fx506lı modeli İ5 10300H GTX 1650TI 8GBRAM 512GB SSD

Yeni konular

Geri
Yukarı